Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Oslofjord - Norwegia

13 Posty
Karol Zmudziński
(karol.zmudziński)
Wiking
Witam!
czy ktos moze mi doradzic gdzie na rybki na Oslofjord z brzegu???
Moze jakis link na google earth?
Powiedzcie jak lowic... jak? na co? itp
Z gory wielkie dzieki za pomoc!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Tomasz Batóg
(donieq)
Nowicjusz
dołączam się do proźby Ostatio byłem w Oslo i jedyne miesjce gdzie mozna dojechac autem to koło opery w oslo , łowiło tam kilku ciapatych na jakies wielkie spławiki =)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Krzysztof Dumana
(dumny29)
Wiking
w ten weekend bylem na Langoyene, typowo na spinning tzn.wedka 2,70 zylka 25 ripperki i wszelakie gumy z brzegu,ze skał wyniki swietne podejrzewam ze kazda wyspa ma swoje fajne miejsca. Dojazd banalny byle sie dostac na Vipetange i reszta juz promem wyspy do wyboru do koloru pozdro www.google.pl/maps/place/Lang%C3%B8yene/...0d70412b4c2675?hl=pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Tomasz Batóg
(donieq)
Nowicjusz
Krzysztof powiedz skąd jest dokładnie odprawa promowa tam ? co ile i ile kosztuje dzięki za info
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Krzysztof Dumana
(dumny29)
Wiking
Vippetangen bilet nie wiem w jakiej cenie ,ja mam miesieczny wiec bezproblemowo ceny biletow mozna sprawdzic na ruter.no,ja smigam od siebie czerwonym autobusem 60 pod sam prom. zawsze mozemy sie zgadac na jakis wyjazd
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Krzysiek P.
(pycior)
Wiking
Ja łowie w okolicy Lysaker z brzegu na spławik i spinning.Zaczynam wędkowanie koło 4.30 z rana a kończe koło 9 ponieważ ryby odchodzą i jak są to sporadyczne brania.Na spinning używam wszelakich gum,ripperów itp.,dobre wyniki również na wahadłówki i obrotówki.Na spławik łowie na małe rybki zakupione u "chińczyka".Teraz jak zawsze o tej porze przeważają makrele.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Rafa T.C
(zara666)
Wiking
W Snarøya jest dobry guide(Anglik) co ma sporom lodz z sonarem, on bieze 650 za 4 godziny ale naprawdewarto. oslofjordboatfishing jego firma sie nazywa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Maria JJ
(Myriema)
Wiking
a kto to ciapaty? Ty?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Tomasz Batóg
(donieq)
Nowicjusz
Jakies namiary na tego kolesia ? ma swoja www ? czy cos
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Rafa T.C
(zara666)
Wiking
Na google zobacz ;oslofjordboatfishing on sie nazywa Glenn M, byłem tam jakieś 3-4 razy.
O jeździ na weekendy z rana i w lecie czasami wieczorem.
Za każdym razem miąłem jakieś 6-7 gatonkow ryb nawęd havsöring raz na muchę pod pirkiem.
Spszent do pożyczenia kosztuje exta 100 kr
Za te 750 Jest naprawdę extra zabawa plus pelny zamrażalnik jak ktoś kce zachować swoje ryby.
Problem u niego to ze czasami jest za dużo ludzi na lodce.
Echosonda to tesz fajna zabawa szczególnie 100m od HQ Statoila.
Ja sie z chęciom zabiorę jeszcze raz jak bendzie jakąś Polska paczka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok