Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(3855 niezalogowanych)
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
cyganka napisał:
Dino , przenoszę się na Twój blog , na mój pewnie nikt by się nie przeniósł , bo to poezja , temat już dawno zapomniany na MN

moze wiec przypomnisz nam ten temat cyganeczko ? wskrzes go, prosze...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
Dino napisał:

   Obserwuję ostatnie wydarzenia na forum i ich skutki. Dno i wodorosty, żenada dla admina za nieskuteczną z założenia politykę reformowania niereformowalnych...


Wyjaśnienie. Chodzi oczywiście o tego admina, który zbanował milusińskich.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Dino napisał:

Dzięki, ale tak do końca nie jest fajny. Leżał tyle czasu zapomniany, do dokończenia jest parę tematów opatrzonych tekstem CDN... . Nazbierało się trochę materiałów do opracowania. Zauważyłem nowe funkcje na blogu, można dodawać filmy . Mnóstwo roboty, tragedia .

Twój blog jest wspaniały. Nie to co "artykuły" na MN Zastanawiam sie, dlaczego własciciele, zalozyciele i administracja nie chcą współpracowac z ludzmi inteligentnymi jak ty?? Zbyt leniwy jestes i sie nie zgodziłes? Tylko na WOŚP byłes na zdjeciu, ale wiadomo...do zbierania kasy to sie łątwiej wepchnac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(cyganka)
Wiking
ulv72 napisał:
cyganka napisał:
Dino , przenoszę się na Twój blog , na mój pewnie nikt by się nie przeniósł , bo to poezja , temat już dawno zapomniany na MN

moze wiec przypomnisz nam ten temat cyganeczko ? wskrzes go, prosze...


hmmm Gdybyś tak chociaż raz ulv , jeden raz zajrzał do ,,kącika,,, to wiedziałbyś, że kontynuuję wpisy , edytuję i piszę , edytuję i piszę, bo czy jest sens nabijania postów czymś , czego i tak nikt nie czyta ??? Więc nie proś mnie ulv o wskrzeszenie tematu, bo starałam się, ale nawet krzesiwo nie pomogło Nie ma romantyków na tym forum, a jeśli są to nie otwierają swojej duszy, nie wiem dlaczego tak jest ?, że co ? że poczują się słabsi ? że pokażą to , co mają gdzieś głęboko ukryte ? że uzewnętrznią odrobinę swojej słabości, odrobinę bólu, czy podzielą się odrobiną szczęścia ??? nie wiem , naprawdę nie wiem dlaczego tak jest ? i już nie pytaj mnie o to ulv
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski0)
Wiking
cyganka napisał:
ulv72 napisał:
cyganka napisał:
Dino , przenoszę się na Twój blog , na mój pewnie nikt by się nie przeniósł , bo to poezja , temat już dawno zapomniany na MN

moze wiec przypomnisz nam ten temat cyganeczko ? wskrzes go, prosze...


hmmm Gdybyś tak chociaż raz ulv , jeden raz zajrzał do ,,kącika,,, to wiedziałbyś, że kontynuuję wpisy , edytuję i piszę , edytuję i piszę, bo czy jest sens nabijania postów czymś , czego i tak nikt nie czyta ??? Więc nie proś mnie ulv o wskrzeszenie tematu, bo starałam się, ale nawet krzesiwo nie pomogło Nie ma romantyków na tym forum, a jeśli są to nie otwierają swojej duszy, nie wiem dlaczego tak jest ?, że co ? że poczują się słabsi ? że pokażą to , co mają gdzieś głęboko ukryte ? że uzewnętrznią odrobinę swojej słabości, odrobinę bólu, czy podzielą się odrobiną szczęścia ??? nie wiem , naprawdę nie wiem dlaczego tak jest ? i już nie pytaj mnie o to ulv


Ciii)
Przywoluje Cie do porzadku, Cyganeczko.
Jest tu wielu wrazliwych ludzi. Nie napieraj, a oni sie otworza...w swoim rytmie, w swoim czasie))...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Na przykłąd tak jak ty Kowalski i znów jak sie otworzysz to wypuścisz karalucha?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski0)
Wiking
Hilton napisał:
Na przykłąd tak jak ty Kowalski i znów jak sie otworzysz to wypuścisz karalucha?

moze krokodyla...
wszyscy sie boja krokodyla...
nie boj zaby, powiedzial krokodyl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Ja sie nie boje krokodyla, wrecz uwielbiam, jest nawet taka znana marka przedstawiająca zielonego krokodylka ;P
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak

   Krokodyle są dobre również na buty, torebki i paski. Nie jest tak jak myślisz, Hilton. Coś się dzieje, ale w norweskim tempie z mojej strony. Paradoksalnie, w ostatnich tygodniach, na skutek przypadkowych spiętrzeń różnych zdarzeń, nie miałem czasu, aby zająć się wieloma sprawami . Dodatkowo, awaria monitora w bezpiecznym kompie (tego "operowanego", długo nie pożył), z którego czytam pocztę i zajmuję się ważniejszymi sprawami przez net, pozbawiła mnie wielu możliwości na kilkanaście dni. Próba zakupu nowego nie udała się na razie, z powodu zbyt dużego wyboru i braku czasu . Skończyło się jak zazwyczaj, kontener z elektroniką, lutownica w łapę i problem rozwiązany, wracam do życia .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak

   Miało być na smutno, ale po co? Takie moje pożegnanie Retiera. Wiem, że decyzja dojrzewała czas jakiś, szkoda. Jednak jest to logiczna konsekwencja postępującego rozkładu forum. Jakoś tak zazwyczaj się dzieje, że wiele osób posiadających sprawnie funkcjonujące mózgi, rezygnuje z walki o normalność i zostawia samym sobie takie miejsca. Nie odpowiada im ciągłe uczucie dyskomfortu w trakcie pobytu na forum. Niestety, walka z głupotą jest trudna i łatwo jest ją przegrać, szczególnie, kiedy zwolennicy normalności zaczynają lubić taplanie się w błocie (autocenzura). No cóż, było sobie forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok