Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(3854 niezalogowanych)
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
asia68 napisał:
Dino wytoczyłeś temat kalibru w jakim mógłby Ci odpowiedzieć tylko ktoś kto to przeżył ( np mój ś.p. dziadek, którego nigdy nie poznałam). My możemy tylko dewagować jakby to było.
Uważam, że wielkie znaczenie w tak tragicznej sytuacji mają : wola życia, nadzieja i infantylność ( zwał jak zwał ale może pomóc widzenie przerażającego świata oczami dziecka) .Widziałam taki czeski film o obozie koncentracyjnym pt. "Życie jest piękne", gdzie ojciec uwięziony z synem w obozie koncentracyjnym improwizuje, że to co się wokół dzieje to zabawa.


tak wtrącając się na sekundkę, ten film jest włoski, nie czeski
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(smajk)
Wiking
Dino napisał:
smajk napisał:
wedrowka dusz - Newton Michael
www.scribd.com/doc/6193046/Newton-Michael-Wedrowka-Dusz


   Czytałem, błędne rozumowanie i wnioski. Niestety wyjaśnienie dlaczego, wymaga dużego opracowania (książki?) i w chwili obecnej jest niewykonalne na forum. Jestem w trakcie pracy nad tym (od około pięciu lat) i myślę, że za rok, może dwa, opublikuję całość, a za nim to się stanie, chętnie poczytam co sądzą o temacie użytkownicy forum.


Smajk przeprasza ale ...Dino ?
Bledne rozumowanie i wnioski w ksiazce ?? czy w tym ze Smajk to umiescil tu ??
Opublikujesz calosc wyjasniajaca bledne rozumowanie i wnioski "wedroski dusz" Newtona ?

W sumie tak czy owak, niepotrzebnie zostalo to tu zamieszczone (WD)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
smajk napisał:
Dino napisał:
smajk napisał:
wedrowka dusz - Newton Michael
www.scribd.com/doc/6193046/Newton-Michael-Wedrowka-Dusz


   Czytałem, błędne rozumowanie i wnioski. Niestety wyjaśnienie dlaczego, wymaga dużego opracowania (książki?) i w chwili obecnej jest niewykonalne na forum. Jestem w trakcie pracy nad tym (od około pięciu lat) i myślę, że za rok, może dwa, opublikuję całość, a za nim to się stanie, chętnie poczytam co sądzą o temacie użytkownicy forum.


Smajk przeprasza ale ...Dino ?
Bledne rozumowanie i wnioski w ksiazce ?? czy w tym ze Smajk to umiescil tu ??
Opublikujesz calosc wyjasniajaca bledne rozumowanie i wnioski "wedroski dusz" Newtona ?

W sumie tak czy owak, niepotrzebnie zostalo to tu zamieszczone (WD)


   Smajk powinien czytać ze zrozumieniem i nie musiałby zadawać takich pytań. Opublikuję całość wyjaśniającą zagadnienia, w których zawiera się tematyka poruszona w "Wędrówce dusz". Jeśli Smajk zamieścił to niepotrzebnie, niech posprząta po sobie i po kłopocie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(smajk)
Wiking
Smajk przyjal do wiadomosci , i czyta ze zrozumieniem......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak

   Obserwuję ostatnie wydarzenia na forum i ich skutki. Dno i wodorosty, żenada dla admina za nieskuteczną z założenia politykę reformowania niereformowalnych, niektórzy użytkownicy też powinni się zastanowić jakiego chcą forum, buhahah, "fanklub". Życie jak zwykle potoczyło się swoim trybem i stało się to, co musiało się stać. Chociaż, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo przypomniałem sobie o własnym blogu, zaniedbanym już prawie rok, który wzbogacił się dzisiaj o nowy wpis: "Norweskie przemyślenia" .

Link w wersji "czytelnej":
dinonorge.blog.onet.pl/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Fajny opis Norwegii, piękne zdjęcia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Dino, świetny blog
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak

Dzięki, ale tak do końca nie jest fajny. Leżał tyle czasu zapomniany, do dokończenia jest parę tematów opatrzonych tekstem CDN... . Nazbierało się trochę materiałów do opracowania. Zauważyłem nowe funkcje na blogu, można dodawać filmy . Mnóstwo roboty, tragedia .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(cyganka)
Wiking
Dino , przenoszę się na Twój blog , na mój pewnie nikt by się nie przeniósł , bo to poezja , temat już dawno zapomniany na MN
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok