Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

12 Posty
Wiking
Witam,
Mimo że jestem świerzak w Norwegii pierwsze czym się zająłem to zapisanie do norweskiego związku łowieckiego oraz zakup licencji.Oczywiście z EKB mi na pewno jeszcze trochę zejdzie ponieważ to muszę załatwić w PL no ale cóż, czekam cierpliwie. Mam dwa pytania do polujących tu. Po pierwsze jak i gdzie najlepiej uzyskać pozwolenie od właściciela gruntu, i drugie- co dzieję się z tuszą ustrzelonej zwierzyny - gdzie się to odnotowuje i czy się za nią płaci jeżeli chce się wziąść na uw -jak tak to na jakich zasadach?
Dasz Bór
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 220  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Na calej planecie Ziemia istnieja tylko dwa gatunki (golab i czlowiek) ktore potrafia zabijac jedynie dla przyjemnosci wynikajacej z faktu odebrania zycia innemu stworzeniu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
WujekJanek napisał:
Na calej planecie Ziemia istnieja tylko dwa gatunki (golab i czlowiek) ktore potrafia zabijac jedynie dla przyjemnosci wynikajacej z faktu odebrania zycia innemu stworzeniu.

Czy polowanie jest przyjemne to nie wiem, ale slabo widze siedzenie w sniegu z fuzja.
Co innego miesko z dzika albo jakiego jelenia- to chetnie opierdole.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
ohoho
pewnie hrabia Bronisław daje dyla do Królestwa
incognito
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Wiking
Nie wiem skąd wziąłeś sobie przyjemność z zabijania, bo raczej w myślistwie nie ma czegoś takiego. Poczytaj sobie trochę czym zajmują się myśliwi prócz strzelania do zwierząt. Mam nadzieję że skóry w jakich chodzisz i używasz oraz mięso które spożywasz daję ci ogromną przyjemność z tego że było hodowane w klatkach w tłoku, karmiono Bóg wie czym i istniało tylko po to, by na koniec podłączyć do niego prąd bądź jakąś inną wysublimowaną metodą zostało zabite tylko po to BY DAĆ CI PRZYJEMNOŚĆ. Ale Ty tego nie widziałeś i udajesz że o tym nie wiesz i obrażasz ludzi którzy są świadomi na jakim świecie żyją.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów
Początkujący
pieknie Krysiu pieknie - gamoni trzeba edukowac i eliminowac....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
gregor761
(gregor761)
Wiking
Inatur.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok