Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Piotr Dembski Jake Burton Tomasz Piekarski (8220 niezalogowanych)
2 Posty
tomek r
(troman)
Wiking
Zaczyna się to ładnie kręcić!,a ja niestety mam wolny tylko najbliższy wekend .Zjeżdżam na trochę dłużej do Polski. Ale myślę,że po powrocie będę mógł spotkać się z silną paką!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Jake Burton
(snowman)
Wiking
Hej troman !!
Dostales wiadomosc odemnie na priv ??
Jak by co to ja raczej na 90% jestem w Hemsedal w sobote takze zapraszam.

Pozdrawiam !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(MARCIN...)
Wiking
Witam wszystkich! Na dzień dzisiejszy pisze się na tą styczniową wyprawę narciarską - od dawna czekałem na taka przygodę a widzę ze robi się naprawdę ciekawie w tym temacie pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Jake Burton
(snowman)
Wiking
Coraz to wiecej ludzi sie szykuje i bardzo dobrze, zawsze to razniej mam nadzieje ze wyjazd dojdzie do skutku heheh i ekipa sie powiekszy a nie wykruszy !!


ja wraz z moim ojcem i tromanem uroczyscie otwarlismy sezon narciarsko-snowboardowy w Hemsedal. Warunki na stoku bardzo bardzo dobre tylko troche wialo i momentami bylo slabo widac ale to juz taka natura Hemsedal.

Uwiecznilismy ten jakze przepiekny i szczesliwy dzien z otwarcia na fotce hehe


Pozdrawiam !!


p.s
nie zebym byl jakims organizatorem ale chcialbym jakos zachecic tych co jeszcze nie byli a chcieli by albo tych co by chcieli a niemajom z kim nie ukrywajcie sie !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
hej snowman, fajnie ze pomyslales o fotce czyli sezon juz otwarliscie, cool ! teraz trzeba nam sie tylko zebrac w styczniu i pojechac... caaala banda normalnie haha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Jake Burton
(snowman)
Wiking
Hej !!

caly czas wieze ze styczniowy wyjazd dojdzie do skutku jak ktos naprawde to lubi i ma ochote to wieze ze bedzie fajnie
tak sobie myslalem ogolnie na temat,ze jak by ten wyjazd mial byc do Hemsedal bo idziemy w tym kierunku tak ??
to fajnie by bylo zeby to byl caly weekend hehe nie mowie ze sie nie oplaca jechac tam na jeden dzien bo dla mnie to kurde warto jechac nawet gdzies pol dnia zeby pojezdzic pare godzin
no ale wracajac do tematu to apropo noclegow w Hemsedal ja zawsze jak tam bylem na weekend to bralem ta opcje

www.skistar.com/hemsedal/norsk/booking/?...;selectSite=hemsedal

bardzo fajna oferta wychodzi 1000 koron od osoby za spanie plus skipasy od piatku do niedzieli . spanie praktycznie wychodzi za darmo bo za same skipasy placimy prawie 800 koron no i do tego jest w domku TV, kuchnia wyposazona, kibelek miejsce na auto i przedewszystkim pare krokow do wyciagu przewaznie jak tam bylem mialem ten 4 osobowy domek ale raz dostalem na 8 osob bo nas bylo wiecej i musze powiedziec ze to juz jest wypas,wiecej miejsca. nie mam zdjec bo nigdy nie robilem fotek mieszkanka ale jade tam na swieta i bede mial ten mniejszy Alpin apartment to porobie troche i bedziecie mogli zobaczyc jak tam to wyglada.
warunki i cena naprawde OK.
TYlko pewnie na ta oferte to musielibysmy byc przedewszystkim bardziej zoorganizowani i to moze bedzie dobre na ten drugi wspolny wyjazd jak oczywiscie pierwszy wypali
rozmawialem z tromanem i mowil ze w Fossheim Hotel (chyba tak to sie pisze) to jest zaraz na poczatku jak sie wjezdza do Hemsedal od strony Gol, nie ma problemu zeby przenocowac albo ewentualnie po drugiej stronie ulicy jest camping i tez On nigdy nie mial tam problemu z noclegiem.

Niechce nikomu nic nazucac to tylko taka sugestia z mojej strony
niektozy cuja sie pewniej jak wiedza gdzie jada i jak ktos to mogl polecic.
no to by bylo tyle odemnie narazie jak by ktos mial jakies inne opcje to piszcie
co dwie glowy to nie jedna
pozdrawiam !!

i sorry za bledy heheh


aaa i jeszcze tu ma takie cos

www.skistar.com/app/projects/hemsedal/im...edal_fjellandsby.pdf

na mapce macie po lewej stronia i na dole kolo mostu sa domki Alpin i Mølla, to one byly w tej ofercie co wyzej wkleilem linka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Piotr Rojek
(Rojo82)
Wiking
Jezeli styczniowa wyprawa odbyla by sie w weekend 23, 24 stycznia to tez sie pisze na dzien dzisiejszy.

pozdrawiam

snb4life
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Jake Burton
(snowman)
Wiking
Hej !!

noi dupa dupa dupa, rozwalilem sie w swieta w Hemsedal i sie nie goje tak jak przypuszczalem.Raczej na 90% nie bede w stanie pojechac... a pisze bo temat ucichl a warunki tam i chyba ogolnie wszedzie sa super takze nie rezygnujcie =) warto !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
M D
(extremsport)
Wiking
Ja tez jestem chetny na ten wypad,co prawda nie znam nikogo z Was ale mam nadzieje ze to nie problem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(marteszka)
Stały Bywalec
hej i co z tym wyjazdem? moze jakies konkrety
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok