Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Robert Domagala (2992 niezalogowanych)
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...

pan samochodzik i templariusze!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(Kowalsky)
Początkujący
renata 444 napisał:
Polecam ksiazki Jo Nesbø.

Ja to bym w sumie Panią Renatkę polecił wraz z książkami /ups/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
renata stasiak
(renata 444)
Wiking
Lesio - Joanny Chmielewskiej i mase innych jej książęk.To nie thrillery ale ubaw po pachy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
renata stasiak
(renata 444)
Wiking
A pani R raczej ciężko strawna i siebie nie poleca ale jeśli to był komplement to dziękuję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(Kowalsky)
Początkujący
renata 444 napisał:
A pani R raczej ciężko strawna i siebie nie poleca ale jeśli to był komplement to dziękuję.
Pani Renato, "Ulissesa" też ludzie czytają i jakoś żyją



A ciekawe jakie książki czyta taki "statystyczny" Polak z ulicy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
aleksandra bi
(araneaaa)
Wiking
z filmów do moich faworytów należy oczywiście cała seria o hannibalu (ksiązki również),
piła (ale tylko do 3ciej części, potem robi się dosyć mdła),
oszukać przeznaczenie część pierwsza,
nieproszeni goście (świetny thriller z fajną obsadą, naprawde warto obejrzeć),
orphan - sierota (gwarantuje totalne zaskoczenie końcówką filmu)
juleńka (ruski dreszczowiec, wbrew nazwie wcale nie tandetny, cudowna obsada - zwłaszcza gra aktorska dzieci - jest na co popatrzeć)
morderca ze wschodu (też rosyjski film, może nie do końca thriller bo to film troche biograficzny ale naprawde swietny)
cube trylogy (coś dla ludzi lubiących myśleć)
rite - rytułał (bardziej horror, ale z udziałem hopkinsa więc gorąco polecam)
naznaczeni (coś jak egzorcyzmy emilie rose ale w napięciu trzyma zdecydowanie bardziej)

z nowości które widziałam to zdecydowanie 'naznaczony' - chyba jeden z NAJLEPSZYCH filmów grozy/horrorów/thrillerów które widziałam kiedykolwiek.


jeśli chodzi o książki to graham masterton staje na wyskości zadania, z tym że nie wiem czy jego dziełom można do końca nadać tytuł thrillery. zwyczajne horrory, jednakowoż dają do myślenia. (a nuż i w twojej studni kryje się potwór z odmętów?)
tess geritsen - skalpel, pomieszanie dreszczowca z prawdziwym kryminałem, napisane lekko i przyjemnie, fajnie sie czyta i zastanawia
no i sama osobiście zaczytuje się w ksiązkach pana mike'a carreya które to opowiadają o nawiedzonym egzorcyście na którego drodze wciąż czyhają kłopoty które on sam stara się omijać. pierwsza z serii książka to 'mój własny diabeł' zdecydowanie najlepsza spośród wszystkich czterech które wyszły
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok