Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

7 Postów
Kasia Ha
(KasiaMałgo)
Wiking
Ooo masz rację, byłaby cudna Szkoda tylko, ze i torba i maszyna do szycia zostały w Polsce..

Co do kiermaszu - gdyby ktoś była zainteresowany - faktycznie jest ! Jest trochę mało wystawców, ale to pewnie dlatego, że zima. Pewnie na wiosnę sama spróbuję coś tam wystawiać. Ale warto zobaczyć, bardzo artystyczna okolica
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów

(limonka)
Początkujący
Też jestem pod wrażeniem !! Tylko pozazdrościć tego zmysłu artystycznego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Anna Mikołajczyk
(anusia170)
Wiking
Witam Bardzo ładne cudeńka Ja też się zajmowałam robieniem biżuterii w Polce,pracowałam w firmie,która robi biżuterię Myślałam,żeby zająć się tym tu,ale czy byłby ktoś zainteresowany?? Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
ta szaro błekitna bransoleta - WYPAS.

Ja sie bawiłam trochę decoupge'em, szydełkiem i masą solną Chwilowo robótki zawieszone, bo przy małej to ciężko Poczekam aż pojdze do przedszkola

ps: torba marynarska też świetna!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
KasiaMałgo napisał:
Dziękuję bardzo dziewczyny Takie słowa dodają motywacji

A czy ktoś z Was bywa na kiermaszu rękodzieła w Blå ? Faktycznie jest co niedzielę? Mam zamiar dziś to sprawdzić


Co to jest to "Blå" ? Podaj jakies namiary albo link ?
Jesli jest Was kilka takich zdolnych dziewczyn, to powinnyscie sie skrzyknac i cos moze wstawic do sklepikow na Grünnelokka. W zeszlym roku przypadkiem widzialam tam takie rozne cudenka do kupienia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Ja właśnie dostałam od Kasi jej cudeńka
Dziękuje Ci Kasiu są cudne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Agnieszka R
(mysa777)
Wiking
Hej, co do sklepów w Bergen z rzeczami do robótek ręcznych (min. decoupage) to jest ich sporo w centrach handlowych, ja znalazłam ciekawy na Lagunie, Loddefjordzie i na Sotra w Santor Senter. Naprawdę można tam znaleźć dużo przedmiotów do ozdabiania, a także poszerzyć swoje zainteresowania... Musisz zacząć się rozglądać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Ania J.
(ana79)
Nowicjusz
Anna82 napisał:
Ja właśnie dostałam od Kasi jej cudeńka
Dziękuje Ci Kasiu są cudne


Kasiu jesteś NIESAMOWITA!! Dziękuję za wspaniały prezent urodzinowy dla mojej córki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
E M
(liliemon)
Wiking
czesc Kasiu
robisz piekne rzeczy !
Ja zajmuje sie ceramika juz od paru lat i rowniez robie bizuterie ale z ceramiki i kokosa. Kiedy wybierasz sie na kiermasz do bla? moze wybralybysmy sie razem? orientujesz sie czy sie placi i ile za miejsce?
pozdrawiam
Emilia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Kasia Ha
(KasiaMałgo)
Wiking
Chyba widziałam Twoją stronę i miałam się sama odezwać, ale w końcu wypadło mi z głowy... Rozeszło mi się większość z biżuterii jaką miałam, a tutaj nie mam za bardzo półfabrykatów, więc muszę czekać na paczkę z Polski. Chyba, ze sama na chwilkę tam pojadę. Nic jeszcze nie wiem o warunkach wystawiania w Bla, ale razem pewnie szybciej byśmy się zorganizowały
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok