Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Handmade, rękodzieło - Norwegia

7 Postów
Kasia Ha
(KasiaMałgo)
Wiking
Czy ktoś jeszcze wykonuje rękodzieło, biżuterię i inne handmady?
A może ktoś jest zainteresowany ?
Adres mojego bloga www.kasiahawryluk.blogspot.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Renata` D......
(Renata87)
Wiking
Będąc jeszcze w Polsce także się bawiłam w takie rzeczy. Kilka lat temu zakochałam się w decoupage i każda drobna rzecz, która wpadła w moje ręce natychmiast została "zaserwetkowana". Zdobiłam biżuterię (kolczyki, bransoletki), szkatułki, odnawiałam też stare meble. Żałuję, że nie przywiozłam tu sobie żadnych akcesoriów do tego typu zajęć, zwłaszcza, ze dysponuję teraz wzmożoną ilością wolnego czasu . Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Kasia Ha
(KasiaMałgo)
Wiking
A ja w sumie nigdy decoupagu nie spróbowałam, odstraszały mnie te wszystkie potrzebne rzeczy. Korzystam tylko z farbek. Ale tez miałam taki czas, że wszystko co dało się pomalować, malowałam Noo może tutaj da się wszystko kupić i znowu zaczniesz decoupażować Wiem, że w sklepie Panduro w w centru Oslo (i Sandvice) da się kupić chyba wszystko co tylko craftowa osoba może sobie wymarzyć. Znasz ten sklep? A może znasz jakieś inne sklepy z takimi półproduktami?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Renata` D......
(Renata87)
Wiking
Nie znam żadnego sklepu, w którym mogłabym dostać cokolwiek, co by mnie interesowało . O Panduro także nie słyszałam, bo mieszkam w okolicy Bergen, ale wujek google podpowiada, że w Bergen ten sklep również się mieści, więc trzeba się kiedyś wybrać . Spróbuj się pobawić z decoupage. Potrzeba do tego cierpliwości i dużo precyzji, ale warto, bo z czasem nabierzesz praktyki i zaczniesz robić cudeńka. Ja do tej pory mam swoją pierwszą rzecz, którą ozdobiłam. Wyszło niespecjalnie, ale od czegoś trzeba zacząć. I wbrew pozorom, nie potrzeba do tego bardzo wielu rzeczy. Są takie "zestawy startowe" na początek i są niedrogie (w Polsce, bo jak jest tu, nie mam bladego pojęcia. Przyjechałam do Norwegii niedawno i w zasadzie wszystko jest mi tu obce). A filcowania wełny próbowałaś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Kasia Ha
(KasiaMałgo)
Wiking
Masz rację, muszę spróbować, ale zanim kupię zestaw startowy pewnie trochę minie. W każdym razie będę wiedziała do kogo się zwrócić jak będę miała problemy Aaaa ja też mam swoje pierwsze pudełko ręcznie malowane i też jest troszkę koślawe, ale faktycznie patrzę na nie z taką czułością... heheh
Taaak za filcownie też się brałam Wyszedł mi rozlazły pokrowiec na komórkę Ale już kuleczki robię naprawdę świetne I jeszcze bardzo zaawansowany pierścień zrobiłam
Ale palce są w niebezpieczeństwie... Igłę i resztki wełny zostawiłam z Polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Renata` D......
(Renata87)
Wiking
Pisz, gdy tylko będziesz miała ochotę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Ania J.
(ana79)
Nowicjusz
Nie tylko utalentowana ale i piękna wewnętrznie. Samych sukcesów!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Kasiu gratuluję bloga zdolniacha z Ciebie wpadło mi parę rzeczy w oko na przykład to pierwsze zdjęcie które umieściłaś w wątku i jeszcze znalazłam w innym kolorze takim błękitnym, jeśli można u Ciebie to zakupić napisz mi pw z ceną
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Kasia Ha
(KasiaMałgo)
Wiking
Dziękuję bardzo dziewczyny Takie słowa dodają motywacji

A czy ktoś z Was bywa na kiermaszu rękodzieła w Blå ? Faktycznie jest co niedzielę? Mam zamiar dziś to sprawdzić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
Torba marynarska niesamowita
I już widzę taką mniejszą z grubszą liną do ręki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok