Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
malgorzata swedrowska ola K Ania Najewska Lucian Fern Przemek M Bet5 Łukasz Ch (22248 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
nadins napisał:
Mam pytanie czy przez kontrakty czyli czeste wyjazdy i rozstania facet ok 40 może mieć zmniejszone libido????
mogą być też inne przyczyny
1.ty się również starzejesz i nakładana emulsja i tapeta już nie daje rady tego przykryć
lub
2.oszczędza siły na inną, co może się łączyć z punktem pierwszym
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty
Henryk Sikorski
(Wieprz)
Początkujący
nie przez kontrakty.

a - jest juz stary....
b - ma kochankę na kontraktach
c - nie podchodzisz do męża czule i nie dbasz o niego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
nadin .
(nadins)
Początkujący
wlasnie na głowie staje ,,prawie,, czułości ma az nadto,kochanki nie ma to wiem,jestem atrakcyjna po mnie wieku nie widać,z czego jest dumny,a tapety nie nakładam ,szpachli nie uważam.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
tinka napisał:
Witam serdecznie jestem w Norwegii 5 msc także jestem tutaj ściągnięta przez męża i pewnie przeżywam ten sam problem co twoja żona bardzo mi brakuje rozmów , od czasu żeby mi powiedział że mnie kocha pragnie że ładnie wyglądam takie podstawowe sprawy jakie moim zdaniem powinny być w małżeństwie .Nasz staż małżeński jest nie mały bo aż 21 lat ,syn chodzi tutaj do szkoły ja sama załatwiłam sobie kurs języka staram się jak tylko mogę (obiadki na czas posprzątane ) i co z tego !!! nic nie ma rozmów on na kanapie z pilotem nie oddzywa się do mnie choć nie raz próbowałam rozmowę nie wiem co się z nim stało Kocham go bardzo i nie chcę odchodzić od niego i co ja mam robić ?? na pewno nie ma drugiej kobiety bo 7,5 godz w pracy i cały czas w domu naprawdę nie wytrzymuję już takiej atmosfery ,syn nie chce wracać do polski a ja czuję się jak niewolnica w obcym kraju bez języka i wsparcia najbliższej osoby
Maz przychodzi zmeczony z pracy i nic mu sie wtedy nie chce. I prawdopodobnie nawet nie ma pojecia, jak ty to wszystko odbierasz i jak samotnie sie czujesz - wiec mu to jasno wytlumacz, bo faceci to niedomyslna rasa.
A tak poza tym jak nauczysz sie norweskiego, to moze znajdziesz jakas prace - bedziesz wtedy troche poza domem, z ludzmi kontakt bedziesz miec, to inaczej na to wszystko spojrzysz.
W kazdym razie przemysl wszystko dobrze zanim zrobisz cos drastycznego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
nadins napisał:
Mam pytanie czy przez kontrakty czyli czeste wyjazdy i rozstania facet ok 40 może mieć zmniejszone libido????

Podaj wiecej szczegolow, facet na pewno bedzie zachwycony, ze poruszasz tak intymne sprawy na MN

Ludzie, co wy macie pod czaszka ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
nadin .
(nadins)
Początkujący
czytając wszystkie tematy zdrady ,aborcje czy inne to chyba tez temat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a skąd ta pewność, że nie ma kochanki?
chociaż jeśli pije napój z napisem "polska wódka" i pali polskie papierosy, to już niemoc jest normalna w tym wieku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty
Henryk Sikorski
(Wieprz)
Początkujący
nadins napisał:
wlasnie na głowie staje ,,prawie,, czułości ma az nadto,kochanki nie ma to wiem,jestem atrakcyjna po mnie wieku nie widać,z czego jest dumny,a tapety nie nakładam ,szpachli nie uważam.....

..to powinien wierzgać jak szalony .......
Może zmieńcie pozycje. Ta sama od 20 lat już nie może sie podobać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Lindemans napisał:Ludzie, co wy macie pod czaszka ?
Mają to samo co i Ty , poza jednym ...
---

One męczą się z polskimi , małorolnymi , zadufanymi dupkami , chorymi na funtozę ...!
---
A Ty zajmujesz się Skalniakiem , który hołubi Ciebie ponad wszystko ... ponieważ wie jakie zimne i wyrachowane , są Jego Norweskie Rodaczki ... !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
nadins napisał:
Mam pytanie czy przez kontrakty czyli czeste wyjazdy i rozstania facet ok 40 może mieć zmniejszone libido????

Wedlug mnie sytuacja moze wygladac tak: niekoniecznie musi miec kochanke niekoniecznie Cie zdradza, moze zatracil sie w wyscigu szczurow w biegu za pieniadzem - to jest mozliwe. Wybadaj sprawe czy on przypadkiem nie zakochal sie w swoim szefie???? Znam takiego goscia ktory ma zone i dwojke dzieci i prawie jestem pewien ze gdyby uprawial sex z swoja zona i zadzwonilby szef-on pobieglby czym predzej na wezwanie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok