Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

rozpady malzenstwa - Norwegia

Czytali temat:
malgorzata swedrowska ola K Ania Najewska Lucian Fern Przemek M Bet5 Łukasz Ch (22200 niezalogowanych)
3 Posty
roman bogdanski
(konserwator)
Wiking
ODKILKU LAT PRACUJE LEGALNIE W UBIEGLYM ROKU NA ZASADZIE LACZENIA RODZIN PRZYJECHALA DO MNIE ZONA Z 2GIEM DZIECI WYNAJOLEM DOM ZALATWILEM SZKOLE I PRZEDSZKOLE NR. PESEL. WSZYSTKO LEGAL. NIE WIDZIALEM JAK ZONA SIE MECZY U MNIE BYLA PRACA PRACA I JESZCZE RAZ PRACA NIE MIALEM CZASU DLA RODZINY TERAZ WSZYSTKO RUNELO ROZSTAJEMY SIE TAK ZE OSTRZEGAM WSZYSTKICZ PIENIADZE TO NIE WSZYSTKO!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
No to naprawdę musiałeś mieć wielkie klapy na oczach i korki w uszach że nie słyszałeś co do Ciebie mówiła Brak słów kolo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
retier1 napisał:
No to naprawdę musiałeś mieć wielkie klapy na oczach i korki w uszach że nie słyszałeś co do Ciebie mówiła Brak słów kolo
Może z roboty nie wychodziłeś wcale. Nie wiesz, że oprócz kasy, kobiecie trza w kroku pajęczynki czasami ściągnąć. Nie mówię już o innych relacjach i potrzebach w związku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
konserwator napisał:
ODKILKU LAT PRACUJE LEGALNIE W UBIEGLYM ROKU NA ZASADZIE LACZENIA RODZIN PRZYJECHALA DO MNIE ZONA Z 2GIEM DZIECI WYNAJOLEM DOM ZALATWILEM SZKOLE I PRZEDSZKOLE NR. PESEL. WSZYSTKO LEGAL. NIE WIDZIALEM JAK ZONA SIE MECZY U MNIE BYLA PRACA PRACA I JESZCZE RAZ PRACA NIE MIALEM CZASU DLA RODZINY TERAZ WSZYSTKO RUNELO ROZSTAJEMY SIE TAK ZE OSTRZEGAM WSZYSTKICZ PIENIADZE TO NIE WSZYSTKO!!!!!!

Wspolczuje,naprawde wspolczuje bo wiem ze to nic milego a nawet potrafi dobrze bolec. Jest jak zwykle jedno ale! Chyba od poczatku na tym forum trabimy(nie wszyscy) -7.5 godziny i godne zycie!!!!! Nie nowy mercedes czy Hata w Polszy ale wlasnie czas na rodzine i wlasne zycie!!!!!!! Przekornie ja tez to zrozumialem tutaj i zobaczylem a w zasadzie docenilem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
lec po kwiaty wez urlop wynajmij hyte w gorach moze jeszcze uratujesz zwiazek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
429 Postów
Monika Engan
(mepsycholog)
Wyjadacz
konserwator napisał:
ODKILKU LAT PRACUJE LEGALNIE W UBIEGLYM ROKU NA ZASADZIE LACZENIA RODZIN PRZYJECHALA DO MNIE ZONA Z 2GIEM DZIECI WYNAJOLEM DOM ZALATWILEM SZKOLE I PRZEDSZKOLE NR. PESEL. WSZYSTKO LEGAL. NIE WIDZIALEM JAK ZONA SIE MECZY U MNIE BYLA PRACA PRACA I JESZCZE RAZ PRACA NIE MIALEM CZASU DLA RODZINY TERAZ WSZYSTKO RUNELO ROZSTAJEMY SIE TAK ZE OSTRZEGAM WSZYSTKICZ PIENIADZE TO NIE WSZYSTKO!!!!!!
Oczywiscie, ze pieniadze moga wiecej napsuc niz pomoc.Zwlaszcza jesli zamiast rozmow i dobrego kontaktu polegajacego na ciaglym poznawaniu drugiego czlowieka,dawaniu milosci, poswiecaniu czasu dla drugiej osoby.
Szczescie smakuje najlepiej jesli sie je dzieli!
Mam nadzieje,ze bedziesz sie staral powstrzymac zone od odejscia, jedzcie gdzies,porozmawiajcie, nie poddawaj sie!Zrob wszystko co w twojej mocy, warto!Mozesz sprobowac wytlumaczyc, ze byles skoncentrowany na pieniadzach ale teraz widzisz blad, powiedz ze kochasz zone!Nawet jesli sie rozstaniecie to utrzymuj kontakt, nigdy nie wiesz czy wszystko sie nie odmieni.Miej nadzieje!Trzymam kciuki!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
roman bogdanski
(konserwator)
Wiking
ok zgoda 7.5-8h wystarczy teraz tyle pracuje ale akurat jak zona miala kryze MUSIALEM zostac po12-14h! i do tego doszly newsy ze znalazl sie >pocieszyciel no i zaczelo si darcie kotow i lampki zaczel jarzyc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
roman bogdanski
(konserwator)
Wiking
prosilem blagalem obiecywalem kajalem sie nic nie pomaga ma twarde postanowienie rozstania nie chce zebys pomyslala ze ja kiedykolwiek uderzylem lub obrzucilem wyzwisami!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
Nie znam waszego związku od podszewki, ale może przez te lata brakowało kobiecie solidnego opier...lu od czasu,do czasu.a wiem, że takie kobiety są (na własnych doświadczeniach). A co kasy..... widać miała większe potrzeby, jak Twoje zarobki.. Przykre doświadczenia z reguły spadają jak grom, człowiek nie ma szans się przygotować no cios. Przykre i bolesne zarazem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
Witam serdecznie jestem w Norwegii 5 msc także jestem tutaj ściągnięta przez męża i pewnie przeżywam ten sam problem co twoja żona bardzo mi brakuje rozmów , od czasu żeby mi powiedział że mnie kocha pragnie że ładnie wyglądam takie podstawowe sprawy jakie moim zdaniem powinny być w małżeństwie .Nasz staż małżeński jest nie mały bo aż 21 lat ,syn chodzi tutaj do szkoły ja sama załatwiłam sobie kurs języka staram się jak tylko mogę (obiadki na czas posprzątane ) i co z tego !!! nic nie ma rozmów on na kanapie z pilotem nie oddzywa się do mnie choć nie raz próbowałam rozmowę nie wiem co się z nim stało Kocham go bardzo i nie chcę odchodzić od niego i co ja mam robić ?? na pewno nie ma drugiej kobiety bo 7,5 godz w pracy i cały czas w domu naprawdę nie wytrzymuję już takiej atmosfery ,syn nie chce wracać do polski a ja czuję się jak niewolnica w obcym kraju bez języka i wsparcia najbliższej osoby
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok