Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

prozak - Norwegia

Czytali temat:
Marek A. Jacek Zając Marcin _ leon gwiazdowski Kamil M Stanisław Makuch Łukasz Ch Ania Baniowska MedicalAdvisor.pl Joanna Ker (27495 niezalogowanych)
22 Posty
pawel b
(byronek)
Wiking
czesc, ciemno tu troche i zimno.
skad w norwegi wziac prozak, seronil, fluoxentyne ogolnie?
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
z apteki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
pawel b
(byronek)
Wiking
z apteki? jest to tutaj bez recepty? chyba nie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
byronek napisał:
czesc, ciemno tu troche i zimno.
skad w norwegi wziac prozak, seronil, fluoxentyne ogolnie?
pozdrawiam
To Żadna wymówka ...dla tego typu leków one mają zastosowanie w całkiem innej dziedzinie naszego organizmu ...!
---
Ogólnie leki w Norge tak jak i w Polsce kupuje się w Aptekach tak zwykłych jak i internetowych .
Np:
www.apotek1.no/
---
Nie wiem jak jest w Polsce , jednak Tu , trzeba się zarejestrować na portal , by móc coś kupić z netu w tej aptece .
---
Niemniej wszystkie te specyfiki które zastały wyżej wymienione ... prozak, seronil, fluoxentyne...
to lekarstwa ...PSYCHOTROPOWE... i to dosyć silne w swoim działaniu... !!! .
Dlatego nie są dostępne w Normalnym obrocie , a jedynie na receptę i to pewnie od specjalisty a nie od lekarza pierwszego kontaktu .
---
Na twoją przypadłość proponował bym Inne rozwiązania , a jeżeli bez tabletek żyć nie potrafisz to raczej tabletki lekkie ziołowe ...
A nie czysta ordynarna Chemia ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
pawel b
(byronek)
Wiking
ta chemia mi pomagala. na psychiatre tutaj mnie chyba na razie nie stac.
a paczke z polski z seronilem chyba ukradli celnicy bo juz 3 tygodnie nie dociera.

Gabreiel, o jakich innych rozwiazaniach myslisz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
byronek napisał:ta chemia mi pomagala. na psychiatre tutaj mnie chyba na razie nie stac.
a paczke z polski z seronilem chyba ukradli celnicy bo juz 3 tygodnie nie dociera.
Gabreiel, o jakich innych rozwiazaniach myslisz?
Jeżeli te lekarstwa były naprawdę w paczce ... bez paragonu ...
...TO MOŻESZ MIEĆ POWAŻNE KŁOPOTY...
---
Do Norge w ogóle nie Można przesyłać w Paczkach ŻADNYCH lekarstw , a już w szczególności takich które uzależniają i są psychotropowe ...
---
W Norge leczenie standardowe jest Bezpłatne ... a już w szczególności Psychiatra lub Psycholog .
---
Rozwiązania fizyczne ... jeżeli faktycznie ...TYLKO I WYŁĄCZNIE DOTYCZY TO problemów >...dnia...nocy... temperatury...< SPORT poprzez Intensywne spacery , takie bez konkretnego celu ... tam i nazad...
---
Natomiast jeżeli tylko ściemniasz i te specyfiki , bierzesz z INNEJ przyczyny ... to już Inna Bajka i trzeba iść do Miejscowego Lekarza ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(wygrys)
Początkujący
gabriel napisał:

Niemniej wszystkie te specyfiki które zastały wyżej wymienione ... prozak, seronil, fluoxentyne...
to lekarstwa ...PSYCHOTROPOWE... i to dosyć silne w swoim działaniu... !!! .
Dlatego nie są dostępne w Normalnym obrocie , a jedynie na receptę i to pewnie od specjalisty a nie od lekarza pierwszego kontaktu .


od lekarza pierwszego kontaktu też można dostać na to receptę
a tak btw prozac, seronil i fluoksetyna, to to samo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
magda ry
(magdalenary)
Nowicjusz
Hej,ja fluoksetynę zamówiłam z netu,z apteki online w Anglii,właśnie czekam na przesyłkę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(wygrys)
Początkujący
magdalenary napisał:
Hej,ja fluoksetynę zamówiłam z netu,z apteki online w Anglii,właśnie czekam na przesyłkę

to teraz trzymaj kciuki, żeby celnicy jej nie capnęli
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
pawel b
(byronek)
Wiking
mi juz raz tutaj doszedl bez problemu w 2 tygodnie w kopercie.


teraz chyba zajumali bo w paczce byly tez trzy zolte koszulki z logiem koguta i napisem mafia from poland...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok