Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Marek A. Jacek Zając Marcin _ leon gwiazdowski Kamil M Stanisław Makuch Łukasz Ch Ania Baniowska MedicalAdvisor.pl Joanna Ker (27500 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
wygrys napisał:a tak btw prozac, seronil i fluoksetyna, to to samo
To , że dane lekarstwa , mają w swoim składzie ten sam składnik , nie oznacza wcale , że są te same lekarstwa ... Ponieważ każde z nich ,działa na co innego / inny układ w organizmie / i nie zawsze działają dokładnie tak jak byśmy chcieli myląc nazwę samego jednego składnika . Dlatego zawsze trzeba w tych przypadkach mieć konkretną poradę od Lekarza .
ECH...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
pawel b
(byronek)
Wiking
z tego co wiem to jednak to samo... moim zdaniem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(wygrys)
Początkujący
gabriel napisał:
wygrys napisał:a tak btw prozac, seronil i fluoksetyna, to to samo
To , że dane lekarstwa , mają w swoim składzie ten sam składnik , nie oznacza wcale , że są te same lekarstwa ... Ponieważ każde z nich ,działa na co innego / inny układ w organizmie / i nie zawsze działają dokładnie tak jak byśmy chcieli myląc nazwę samego jednego składnika . Dlatego zawsze trzeba w tych przypadkach mieć konkretną poradę od Lekarza .
ECH...


obstawiam, że jednak znam się na tym, lepiej niż Ty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
pawel b
(byronek)
Wiking
mozesz znac sie lepiej i jednoczesnie ja moge miec racje.


uwazam ze we wszystkich tych lekach prozak, seronil, itp. jest ten sam sklad czyli po prostu fluoxetyna a roznia sie tylko nazwa handlowa firmy ktora je produkuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
magda ry
(magdalenary)
Nowicjusz
Ale fluoksetyna nie jest zakazana tutaj,więc czemu mieli by zatrzymać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
pawel b
(byronek)
Wiking
tak jak ktos tu pisze, mozliwe ze leki psychotropowe na recepte nie mozna przesylac poczta bez paragonu z koszulkami mafia from poland, zoltymi, z logiem koguta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(wygrys)
Początkujący
byronek napisał:
mozesz znac sie lepiej i jednoczesnie ja moge miec racje.


uwazam ze we wszystkich tych lekach prozak, seronil, itp. jest ten sam sklad czyli po prostu fluoxetyna a roznia sie tylko nazwa handlowa firmy ktora je produkuje.


mogą się też różnić trochę biodostępnością, co jest związane z innymi substancjami pomocniczymi
żeby lek mógł być traktowany jako zamiennik, producent musi wykazać, że różnica biodostępności między danym lekiem a oryginałem nie przekracza 20% (norma wg EMEA)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(Kow@lski)
Nowicjusz
byronek napisał:
czesc, ciemno tu troche i zimno.
skad w norwegi wziac prozak, seronil, fluoxentyne ogolnie?
pozdrawiam


Wszystko to oczywiście dostaniesz, ale może lepiej zastanowić, dlaczego chcesz jakieś wspomagacze do życia. Nie oceniam, taka refleksja mnie po prostu naszła...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
pawel b
(byronek)
Wiking
w736.wrzuta.pl/audio/93BE0hXtA3A/norwa
taka piosenke o tych koszulkach napisalem, ale nawet ich nigdy nie widzialem przez to ze celnicy na granicy zatrzymali z prozakiem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
NIC tu po Mnie ...
Osobiście nie zadaję się z Ćpunami ,
bez względu na to , co akurat biorą dostępnego na rynku .
---
BĘC...!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok