Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Czytali temat:
Marek A. Jacek Zając Marcin _ leon gwiazdowski Kamil M Stanisław Makuch Łukasz Ch Ania Baniowska MedicalAdvisor.pl Joanna Ker (27538 niezalogowanych)
43 Posty
magda ry
(magdalenary)
Nowicjusz
No to mamy luzik forumowicze,fioletowy poszedł sobie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
pawel b
(byronek)
Wiking
spoko, jestem tu nowy wiec nie wiem jeszcze kto jest tym dobrym a kto czarnym charakterem. na razie dowiedzialem sie tyle ze jestem cpunem.

w kazdym razie dobrze ze mamy luzik.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Kow@lski napisał:
byronek napisał:
czesc, ciemno tu troche i zimno.
skad w norwegi wziac prozak, seronil, fluoxentyne ogolnie?
pozdrawiam


Wszystko to oczywiście dostaniesz, ale może lepiej zastanowić, dlaczego chcesz jakieś wspomagacze do życia. Nie oceniam, taka refleksja mnie po prostu naszła...


Pewnie z powodu tej ciemności i arktycznego zimna.
Najbardziej chyba jednak doskwiera brak tych przyjacieli?

.....a do których ty się zaliczasz byronek?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
magda ry
(magdalenary)
Nowicjusz
Hej,gdzie ten wygrys co wykrakał że mi paczkę zatrzymają ?Zatrzymali jednak na tolllu...Ciekawe jak długo..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
magda ry
(magdalenary)
Nowicjusz
Miał ktoś podobną sytuacje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
magdalenary napisał:
Hej,gdzie ten wygrys co wykrakał że mi paczkę zatrzymają ?Zatrzymali jednak na tolllu...Ciekawe jak długo..
Tak długo aż jej całej dokładnie nie Prześwietlą ... Jeżeli w paczce było coś jeszcze poza Prochami to Pewnie dostaniesz , co do tabletek to wątpię ...
I Możesz być wzywany do Miejscowej siedziby Toll , jak masz jakieś stare recepty to przyszykuj na wszelko wypadek .
---
Mnie dwa lata temu na toll , zatrzymano paczkę z półosią razem z przegubami .
Jakiś nieuk myślał ,że smar to Narkotyk ...Rozwalili dokładnie ... i dostałem pismo iż Mam się zgłosić do serwisu Skody gdzie czekała na Mnie ta sama część i rozpieprzona paczka ..
---
SAMI serwisanci śmieli się do rozpuku z Tollowców ...
---
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
magda ry
(magdalenary)
Nowicjusz
Na posten ma status że została wysłana na toll do oclenia,ale to było 25.04 więc już trochę minęło...Były tylko tabletki w ilości 2 miesięcznej kuracji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(wygrys)
Początkujący
magdalenary napisał:
Na posten ma status że została wysłana na toll do oclenia,ale to było 25.04 więc już trochę minęło...Były tylko tabletki w ilości 2 miesięcznej kuracji.

to nie lepiej ogarnąć stąd receptę niebieską od lekarza?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
magda ry
(magdalenary)
Nowicjusz
Hej-)Coś drgnęło,dostałam info z posten,że mam potwierdzić że tablsy są dla mnie.A,i zapłacić 120 kr koszty magazynowania-)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
magda ry
(magdalenary)
Nowicjusz
Może w końcu do mnie dotrą...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok