Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
iksiński igrek Mariusz Kucharski Wojtek wojtek Joanna Kuchnicka Przemyslaw Bublicki mart enty noregg Onty_Ja_Gabriel_3. Takatamjakas Arek358 Sarpis Riggman Bursztynan Marty (3566 niezalogowanych)
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
masz 40-stu a wluczysz sie po dworcu jak zwykly zebrak..mhhhmmm...ciekaw jestem kiedy nowy Gacek sie znajdzie na tym forum Co ma jedno wspólnego z drugim, pomijając już to iż czytasz po łebkach.
Mam ponad 40 adresów i nazwisk, pseudo szefuf, którzy zarzekali się i dawali dupy, tak jak ten dzisiejszy.
Połowa oferowała nocleg, jednak pracę za tydzień dwa, jednak za łóżko żądali płacić z góry za cały miesiąc. chociaż w anonsach pisze jak byk bez rogów, pilnie!!! praca od już.
Samolot ma opóźnienie o ponad 2 godziny, start podobno po północy 0:30.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
kiedy nowy Gacek sie znajdzie na tym forum
NOOooo miał się pojawić po pogrzebie, pewnikiem wzionął sobie do serca to co sugerowałem i poszedł w ślady kolegi, by mu nudno nie było.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
a na kogo ty liczysz wsrod polakow ze da Ci lozko na te pare dni co Cie w AHUS pod kroplowke podlaczaja. Taki nasz pracodawca janusz musi jakos na tobie zarobic a Ty mylsisz ze Ci dadza skladanie dlugopisow bo masz ponad 6 dych i nie masz 3 garba. Jest takie powiedzenie NIE CHCIALO NOSIC SIE TECZKI TRZEBA DZWIGAC WORECZKI

ps. redaguj swoje posty a nie dodajesz kilka nowych bo cos ci sie przypomni...sam to innym pisales
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
NIE CHCIALO NOSIC SIE TECZKI TRZEBA DZWIGAC WORECZKI
Przez 15-lat we polandii nosiłem "teczkę", jednak to mi się znudziło i dlatego we Norge Pracowałem tylko fizycznie.
Może w końcu trzeba będzie wrócić do statusu kawopijca.
Chociaż czasy nie te i chcą młodych gniewnych.
Teraz to i pewnie, mam za małe uprawnienia na pracującego brygadzistę.
Korekta wylotu na 23:00. jednak samolotu nie widać na lotnisku chociaż już zapowiadają przylot na stanowisku odprawy.
---
łatwiej jest mi pisać nofe niże edytofać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
napisał:
NIE CHCIALO NOSIC SIE TECZKI TRZEBA DZWIGAC WORECZKI
Przez 15-lat we polandii nosiłem \"teczkę\", jednak to mi się znudziło i dlatego we Norge Pracowałem tylko fizycznie.
Może w końcu trzeba będzie wrócić do statusu kawopijca.
Chociaż czasy nie te i chcą młodych gniewnych.
Teraz to i pewnie, mam za małe uprawnienia na pracującego brygadzistę.
Korekta wylotu na 23:00. jednak samolotu nie widać na lotnisku chociaż już zapowiadają przylot na stanowisku odprawy.
---
łatwiej jest mi pisać nofe niże edytofać.

Jeździsz inwektywami po polskich pracodawcach, że wszyscy to oszuści, a ciągle u tychże Polaków szukasz pracy.
A co takiego zrobiłeś przez te lata, żeby łyknąć języka norweskiego, lub angielskiego, żebyś nie musiał u polskich krwiopijców jej szukać, tylko bezpośrednio u norweskich?
Gdzie tu ta Twoja osławiona logika?
Tylko roszczenia i pretensje do całego świata, zamiast do siebie.
Jesteś tak odpychający z tym swoim pierdoleniem, że nie dziwię się, że nikt Cię nie chce, bo z pewnością w realu wychodzi szybko Twoja natura, i żadne Twoje epizodycznie "kulturalne" posty jej nie przykryją.
Jedyna rada, to ogłaszaj się dalej na fb z Polski cyklicznie, a nie na dzień przed przylotem jednorazowo.
Tutaj to tylko przynudzanie Gabryś.
Pojmij to w końcu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
bodys napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
napisał:
NIE CHCIALO NOSIC SIE TECZKI TRZEBA DZWIGAC WORECZKI
Przez 15-lat we polandii nosiłem \\\"teczkę\\\", jednak to mi się znudziło i dlatego we Norge Pracowałem tylko fizycznie.
Może w końcu trzeba będzie wrócić do statusu kawopijca.
Chociaż czasy nie te i chcą młodych gniewnych.
Teraz to i pewnie, mam za małe uprawnienia na pracującego brygadzistę.
Korekta wylotu na 23:00. jednak samolotu nie widać na lotnisku chociaż już zapowiadają przylot na stanowisku odprawy.
---
łatwiej jest mi pisać nofe niże edytofać.

Jeździsz inwektywami po polskich pracodawcach, że wszyscy to oszuści, a ciągle u tychże Polaków szukasz pracy.
A co takiego zrobiłeś przez te lata, żeby łyknąć języka norweskiego, lub angielskiego, żebyś nie musiał u polskich krwiooijców jej szukać?
Gdzie tu ta Twoja osławiona logika?
Tylko roszczenia i pretensje do całego świata, zamiast do siebie.
Jesteś tak odpychający z tym swoim pierdoleniem, że nie dziwię się, że nikt Cię nie chce, bo z pewnością w realu wychodzi szybko Twoja natura, i żadne Twoje epizodycznie \"kulturalne\" posty jej nie przykryją.
Jedyna rada, to ogłaszaj się dalej na fb z Polski cyklicznie, a nie na dzień przed przylotem jednorazowo.
Tutaj to tylko przynudzanie Gabryś.
Pojmij to w końcu

wlasnie mi z tymi teczkami o to chodzilo ze zamiast sie uczyc jezyka co by teraz mial spokoj to wolal walic tu tysiace postow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:wlasnie mi z tymi teczkami o to chodzilo ze zamiast sie uczyc jezyka co by teraz mial spokoj to wolal walic tu tysiace postow mosze i macie racjem.
Jednak jak jusz pisałem kiedyś, JA do norge przyjechałem mając skończone 50- PIĘĆDZIESIĄT LAT i trzy miesiące.
I trafiłem na Norwegów z północy, którzy nie cierpią Bokmålu, co z tego iż uczyłem się pilnie przez trzy semestry, skoro w pracy mówiono tylko dialektem Bodø i olewano mój bokmål.
A pracowałem z nimi całe 8-osiem lat non stop.!
Ta nauka nic mi nie dała w życiu codziennym, ponieważ nie mówiłem tym językiem a jedynie dialektem.
Łatwo jest oceniać innych nie znając szczegółów.
Waliłem tysiące postów, ponieważ po pracy byłem sam jeden, a dookoła sami dialektyczni.
Pracowałem jako jedyny obcokrajowiec przez te osiem lat.
-------
Ech w końcu jestem we polandii na przystanku w Katowicach/Rynek, w Kierunku domu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok