Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Przylot do Oslo Gardermoen. NOCLEG ! - Norwegia

Czytali temat:
iksiński igrek Mariusz Kucharski Wojtek wojtek Joanna Kuchnicka Przemyslaw Bublicki mart enty noregg Onty_Ja_Gabriel_3. Takatamjakas Arek358 Sarpis Riggman Bursztynan Marty (3558 niezalogowanych)
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Hei.
Jak co miesiąc od ponad pół roku, przylatuję do Norge.
Tym razem tylko na 3-dni.
Dlatego poszukuję przyjaznego NOCLEGU na DWIE NOCE.
W Oslo będę w dniach
- 26-IV - przylot po 16.
- 27-IV - szpital Ahus Nordbyhagen.
- 28-IV - powrót do polandii po godz 20.
Czy znajdzie się Miła Osoba, która udzieli TYLKO Noclegu, nawet na podłodze.
Z 26na27 oraz z 27na28 Kwietnia tego roku.
Mój telefon >96660105<
Pozdrawiam jeszcze Wielkanocnie.
Gabriel.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Prośba o nocleg nadal aktualna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Prośba o nocleg nadal aktualna.
Właśnie chwil parę temu, wylądowałem sobie na lotnisku Gardermoen.
I CO ?
Będzie ktoś chętny, udzielić Noclegu na dwie Nocy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
wez sobie nastepnym razem karimate, spiwor i jakis namiot typu bivi to sie wyspisz przynajmnij. Rozbic sie mozesz jak sam wiesz wszedzie gdzie ludzi nie ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
napisał:
wez sobie nastepnym razem karimate, spiwor i jakis namiot typu bivi to sie wyspisz przynajmnij. Rozbic sie mozesz jak sam wiesz wszedzie gdzie ludzi nie ma

gabryś po wielu miesiącach namawiania na ogłoszenie się w dedykowanej fejsbukowej grupie, w końcu to uczynił, więc może coś znalazł i przestanie tu truć dupę w tej kwestii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bodys napisał: napisał:wez sobie nastepnym razem karimate, spiwor i jakis namiot typu bivi to sie wyspisz przynajmnij. Rozbic sie mozesz jak sam wiesz wszedzie gdzie ludzi nie magabryś po wielu miesiącach namawiania na ogłoszenie się w dedykowanej fejsbukowej grupie, w końcu to uczynił, więc może coś znalazł i przestanie tu truć dupę w tej kwestii
Dyżurni nudziarze jak zwykle na forumowej straży.
ŻE wam siem to nie nudzi, takie upierdliwe hejtowanie.
Ta tfoja dedykofana grupa, jest tyle warta co i to forum, tyle że tam niema jak na razie hejtu, może dlatego iże tam występować trzeba pod swoim nazwiskiem.
NIESTETY, nikt się nie zniżył do mojego problemu i musiałem jak zwykle, koczować na lotnisku, takie są uroki emigranta, że jak ma pracę i sporo forsy, to i "znajomych" ma sporo chętnych "ugościć".
Natomiast jak jest w podobnej sytuacji do mojej lub gorszej, to nawet "znajomi od Świadków Jehowy" dyplomatycznie odwracają się dupą i nabierają wody w usta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bodys napisał: napisał:wez sobie nastepnym razem karimate, spiwor i jakis namiot typu bivi to sie wyspisz przynajmnij. Rozbic sie mozesz jak sam wiesz wszedzie gdzie ludzi nie magabryś po wielu miesiącach namawiania na ogłoszenie się w dedykowanej fejsbukowej grupie, w końcu to uczynił, więc może coś znalazł i przestanie tu truć dupę w tej kwestii
Dyżurni nudziarze jak zwykle na forumowej straży.
ŻE wam siem to nie nudzi, takie upierdliwe hejtowanie.
Ta tfoja dedykofana grupa, jest tyle warta co i to forum, tyle że tam niema jak na razie hejtu, może dlatego iże tam występować trzeba pod swoim nazwiskiem.
NIESTETY, nikt się nie zniżył do mojego problemu i musiałem jak zwykle, koczować na lotnisku, takie są uroki emigranta, że jak ma pracę i sporo forsy, to i \"znajomych\" ma sporo chętnych \"ugościć\".
Natomiast jak jest w podobnej sytuacji do mojej lub gorszej, to nawet \"znajomi od Świadków Jehowy\" dyplomatycznie odwracają się dupą i nabierają wody w usta.


Czyli powrot do ‘normalnosci’ i dalszego przypominania ze bedziesz w Norwegii i moze znajdzie sie ktos zyczliwy co da Ci nocleg

Generalnie jakbys sprezyl troche poslady na FB to bys juz mial dawno prace ale Ty wolisz tu biadolic jak Ci nie dobrze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:Czyli powrot do ‘normalnosci’ i dalszego przypominania ze bedziesz w Norwegii i moze znajdzie sie ktos zyczliwy co da Ci nocleg
Generalnie jakbys sprezyl troche poslady na FB to bys juz mial dawno prace ale Ty wolisz tu biadolic jak Ci nie dobrze
Jak zwykle pieprzysz w tym temacie i marnujesz, tylko cenną przyprawę zamiast doprawić sałatkę.
Odpowiadam tygodniowo na ponad 10 a może i więcej anonsów, na rożnych tematycznych podforach.
I wszystko idzie dobrze do momentu jak zainteresowani widzą mój wiek metrykalny i wtedy nawet po CHAMSKU URYWAJĄ KONTAKTY.
Już sobie nawet zaprowadziłem zeszyt z nazwami, adresami i telefonami by nie dublować swoich odpowiedzi.
Takich chętnych na pracownika mam do dzisiaj zapisanych ponad 40 CZTERDZIEŚCI!!!
Dlatego daj sobie siana ty i tobie podobni.
Kiedyś odpisywałem na podgrupach dosadnie na zachowanie polskich sefunciuf, jednak też dałem sobie w żłoby, bo szkoda nerwów i włosów.
Echhhhh... faktoza... za trzy tydnie, znowu rozpocznę kampanię, a teraz raz za chwilę, siadam we samolota i wracam do Katowic na stare śmieci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Teraz jechałem i owszem do Szpitala, jednak załatwiłem podobno nocleg z pracą w Drammen. Gość przez telefon obiecywał Morele, nawet oferował się, podjechać pod szpital, ponieważ chciał jak najszybciej mnie zaaklimatyzować, podałem adres i po zabiegu czekałem cierpliwie.
I owszem zadzwonił i powiedział, że już jedzie i jest niedaleko i bym przygotował paszport, to podjedziemy na policję zarejestrować pobyt.
Gdy mu powiedziałem, że to jest niepotrzebne, ponieważ MÓWIŁEM mu i napisałem w esemesie iż mam stały _F- numer. to po chamsku powiedział iż to pomyłka i na darmo jedzie do Nordbyhagen, że go oszukałem i tak dalej.
A przeciez jasno każdemu piszę, ile mam lat, jaki status w Norge i co potrafię robić.
O mało co nie straciłem forsy za kupione fajki!!!
Jak żebrak chodziłem po dworcu i zaczepiałem polaków by je sprzedać po chociażby kosztach zakupów.
Dlatego PROSZĘ BYŚCIE SIĘ ODEMNIE ODPIERDOLILI Z WASZYMI DORADCZYMI POSTAMI.!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
masz 40-stu a wluczysz sie po dworcu jak zwykly zebrak..mhhhmmm...ciekaw jestem kiedy nowy Gacek sie znajdzie na tym forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok