Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Ginekolog - Norwegia

9 Postów
An Ka
(andzior92)
Wiking
Kobietki, moje pytanie skierowane do Was. Posiadam d-nummer, nie mam tu lekarza, ani nie jestem ubezpieczona w Polsce a muszę umówić się na wizytę do ginekologa skąd moje pytania. Czy jakiś mnie przyjmie prywatnie? Macie może namiary na godnego polecenia ginekologa ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
166 Postów
Katarzyna Gajdosz
(yenever711)
Stały Bywalec
Hej, prywatnie cie przyjmą oczywiście, do tego nie musisz mieć person numer tylko ok 1300 Kr tylko ze terminy tez nie sa takie szybkie...a nie spojrzałam, skąd jesteś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
andzior92 napisał:
Kobietki, moje pytanie skierowane do Was. Posiadam d-nummer, nie mam tu lekarza, ani nie jestem ubezpieczona w Polsce a muszę umówić się na wizytę do ginekologa skąd moje pytania. Czy jakiś mnie przyjmie prywatnie? Macie może namiary na godnego polecenia ginekologa ?
Oczywiscie.
Np. W Volvat na Majorstuen lub Nationaltheatret. Wizyta kosztuje 1500 koron plus badania, które bedą wykonane. Trzeba sie liczyć z wydatkiem około 2500 koron - zawsze lepiej byc miło rozczarowanym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
andzior92 napisał:
Kobietki, moje pytanie skierowane do Was. Posiadam d-nummer, nie mam tu lekarza, ani nie jestem ubezpieczona w Polsce a muszę umówić się na wizytę do ginekologa skąd moje pytania. Czy jakiś mnie przyjmie prywatnie? Macie może namiary na godnego polecenia ginekologa ?

Polecam ! www.mojanorwegia.pl/chirurgiaplastyczna....ski-ginekolog-w-oslo
Zgłoś wpis
65 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Początkujący
Plastrów używałam pół roku i nigdy więcej. Stres z odklejaniem, nieestetyczne, częste zmiany, po kilku miesiącach zaczął mnie uczulać klej. Potem wkładka, bylo ok. Teraz implant i jestem mega zadowolona. Nie trzeba katować macicy, założenie nie boli, totalna wygoda.

Nie polecę ginekologa na miejscu w Norwegii, ale mogę polecić dobry ośrodek zdrowia w Niepołomicach: rcmniepolomice.pl/zakres-uslug/ Jeśli bylibyście w Polsce, mozecie na miejscu zapisać sie na wizytę do ginekologa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok