Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

LUDZIE POTZEBUJE WASZEJ POMOCY!!! - Norwegia

2 Posty
jungebrother
(jungebrother)
Wiking
sprawa jest dosc nietypowa i bardzo osobliwa.
Szukam pewnej osoby: poznalem Ja przez internet, odmienila moje zycie i nie moge o niej przestac myslec... niestety kontakt sie urwal, nie mam Jej numeru telefonu, nie znam adresu i nawet niewiem jak sie nazywa Emotikon frown
Ma na imie Natalia, ma 26 lat, mieszka wOslo, pracuje w jakims duzym salonie fryzjerskim, z zawodu jest fryzjerko kosmetyczka, trenuje krav mage, jezdzi yamaha R1 - to wszystko co o Niej wiem...
Czy ktos ja zna??? czy ktos moze mi pomoc???

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Tomasz J
(Tomaszjedrzej)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
jungebrother napisał:
sprawa jest dosc nietypowa i bardzo osobliwa.
Szukam pewnej osoby: poznalem Ja przez internet, odmienila moje zycie i nie moge o niej przestac myslec... niestety kontakt sie urwal, nie mam Jej numeru telefonu, nie znam adresu i nawet niewiem jak sie nazywa Emotikon frown
Ma na imie Natalia, ma 26 lat, mieszka wOslo, pracuje w jakims duzym salonie fryzjerskim, z zawodu jest fryzjerko kosmetyczka, trenuje krav mage, jezdzi yamaha R1 - to wszystko co o Niej wiem...
Czy ktos ja zna??? czy ktos moze mi pomoc???


-----------
Chciałem Jej właśnie powiedzieć o Twoim krzyku ale Nata bierze prysznic właśnie a potem będziemy zajęci...sorry, taki mamy układ.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
jungebrother napisał:
(...)
Ma na imie Natalia, ma 26 lat, mieszka wOslo, pracuje w jakims duzym salonie fryzjerskim, z zawodu jest fryzjerko kosmetyczka, trenuje krav mage, jezdzi yamaha R1 - to wszystko co o Niej wiem...
[/img]


No wiesz, nie chce lamac twojego serca, ale jesli to doprawdy wszystko co o Niej wiesz, a znacz ja z internetu, to jak by to delikatnie ujac...

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
lucky69 napisał:
muahh ,dzisiaj nic nie pomaga ,znasz stad znasz z tamtad ,,,pamietajmy kurwa to zawód ,,dziwka to charatker
------------
Nie dolujcie faceta - widać,że romantyk. Przy tyłu danych ile ma to odnalezienie tej "famme fatalle" powinno mu zająć w Oslo mniej czasu niż piwa w sklepie w sobotę po 14 tej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Lucas D.
(lucas32)
Wiking
zdrowy LACHON ..... szarpałbym jak REKSIO szynkę!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Dariusz R
(darservice)
Początkujący
....zapomnij hahhahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Nie żebym się czepial , ale:
- fryzjerka i...odrosty + makijaż a,la odpust w Myszyncu
- pulchna....trenuje kravmage (magiel?,)
- Yamaha R 1 i....12 letni TV
Coś z tym PR nie tak chyba....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok