Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polskie książki - Norwegia

Czytali temat:
Karol Pitek Jan Maryjan marzena florczak mart enty Angelika Mojak boj fra oszlo ja ja sweet man Łukasz Ch Daria W. DziurawaMarysia Riggman Cyprian85 orime (4891 niezalogowanych)
9 Postów
Karol Ruciński
(Ruciol)
Wiking
Witam,

Mieszkam w Oslo i nie często latam do Polski i nie mam dostępu do książek w języku polskim. Czytam książki po angielsku i staram się czytać po norwesku lecz z różnym skutkiem. A wszystkie swoje książki już dawno przeczytane. Dlatego też pytam Was drodzy forumowicze czy posiadacie jakieś książki w języku polskim, którymi moglibyśmy się powymieniać ewentualnie mógłbym od Was odkupić.

Konkretnych propozycji oczekuje na priva.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
podbje Ci temat ale watpie ze ktos sie skusi... jak to zwykle bywa: ksiazki nigdby nie wracaja.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Z tyłu za Trefoldighetskirken mieści się ... Deichmanske Bibliotek ... .

---
Tam jest dział z Polska Prasą i Książkami ... wybór taki sobie , zależy co komu leży ...
---
Tak było w 2006 roku ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
Polecam zakup czytnika Ebooków ( manta 200zł - najlepsza), książki zakupujesz w empiku np. albo ściągasz z chomika ( ;D )

Wiem, że to nie to samo co trzymać książkę w ręce... ale mnie czytnik "kupił" faktem, że teraz mam ZAWSZE ze sobą kilkadziesiąt książek... czego dusza zapragnie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
164 Posty

(AdamAleksanderNowak)
Stały Bywalec
Jasna napisał:
Polecam zakup czytnika Ebooków ( manta 200zł - najlepsza), książki zakupujesz w empiku np. albo ściągasz z chomika ( ;D )

Wiem, że to nie to samo co trzymać książkę w ręce... ale mnie czytnik "kupił" faktem, że teraz mam ZAWSZE ze sobą kilkadziesiąt książek... czego dusza zapragnie!


Nie... to nie to samo...
spróbuj w e-booku odwracając kartkę zatrzymać się na chwilę, pomiędzy stronami...
...powąchać, plastikiem śmierdzi
a kiedy bierzesz do ręki starą książkę... z plamą na 158stronie bo spadł na nią kawałek kiełbasy... wracają wszystkie wspomnienia z tego czasu...

E-book to zUo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
AdamAleksanderNowak napisał:
Jasna napisał:
Polecam zakup czytnika Ebooków ( manta 200zł - najlepsza), książki zakupujesz w empiku np. albo ściągasz z chomika ( ;D )

Wiem, że to nie to samo co trzymać książkę w ręce... ale mnie czytnik "kupił" faktem, że teraz mam ZAWSZE ze sobą kilkadziesiąt książek... czego dusza zapragnie!


Nie... to nie to samo...
spróbuj w e-booku odwracając kartkę zatrzymać się na chwilę, pomiędzy stronami...
...powąchać, plastikiem śmierdzi
a kiedy bierzesz do ręki starą książkę... z plamą na 158stronie bo spadł na nią kawałek kiełbasy... wracają wszystkie wspomnienia z tego czasu...

E-book to zUo


E book to czasem MUS

ps: nie wiem jakie to uczucie jeść nad książką, a te najważniejsze pozycje które mam w wersji starożytnej ( Władca Pierścieni, Necroskop, Drizzd, Świat Czarownic itp), jak to mawia mój mąż "cackam się z nimi".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
164 Posty

(AdamAleksanderNowak)
Stały Bywalec
Jasna napisał:

ps: nie wiem jakie to uczucie jeść nad książką, a te najważniejsze pozycje które mam w wersji starożytnej ( Władca Pierścieni, Necroskop, Drizzd, Świat Czarownic itp), jak to mawia mój mąż "cackam się z nimi".


O nie....!!! to tak jakbym zamykał ukochaną kobietę w szafie i wyjmował ją tylko do seksu... z ksiązką trzeba jeść śniadania, czasem się upapra przy tym a wtedy pieczołowicie wyczyścić... trzeba jechać w autobusie, lecieć samolotem... czasem stanie się z nią coś przykrego ale to tylko świadczy o tym że jest towarzyszką życia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
231 Postów

(skafander00)
Stały Bywalec
Jeśli chcesz czytać książki w j.polskim to zamów przez internet.Nic prostszego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(sih87)
Maniak
RAdze udać sie do biblioteki. Skor jest masa ksiązek po polsku w Stavanger i Sandnes to winny być i w Oslo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok