Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

17 Postów
adam sørby
(AdamBomb)
Wiking
co za bzury. co ty jestes...jakis wielki polak norweski ole nordamnn...bo widocznie ola nordmann byl zajesty.

konczys w firmie to firma moze z dobrej woli ci wyplacic feriepenger zaras po zakonczeniu albo mozesz sie o je zapytac. jak nie,to moga je trzymac do czerwca
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
AdamBomb napisał:
co za bzury. co ty jestes...jakis wielki polak norweski ole nordamnn...bo widocznie ola nordmann byl zajesty.

konczys w firmie to firma moze z dobrej woli ci wyplacic feriepenger zaras po zakonczeniu albo mozesz sie o je zapytac. jak nie,to moga je trzymac do czerwca


Coz tak atakujesz kolege? On dobrze prawi.
Przewaznie feriepenger wyplacone sa w styczniu, za poprzedni rok ( jak juz sie w danym miejscu pracy nie pracuje)
Wyplacanie feriepenger w tym samym roku co sie je wypracowalo jest niekorzystne, bo sie placi podatek od nich.
Kazden to wie, co tutaj pracuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
K S
(sako213)
Wiking
Mój wymiar urlopu wynosi 5 tygodni, a wynagrodzenie urlopowe zapisane w kontrakcie to 12 %. Dostałam 12% feriepenger dlatego , że w czasie codziennej pół godzinnej przerwy nie mogę opuszczać miejsca pracy.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post

(Julia51)
Wiking
Czy moge dostac feriepenger za bierzący rok? Za miesiące przepracowany do dziś ...??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Julia51 napisał:
Czy moge dostac feriepenger za bierzący rok? Za miesiące przepracowany do dziś ...??


...a za miesiace których jeszcze nie przepracowałeś teź chciałbyś dostac feriepenger
....jak juz pracujesz a danym kraju to wypadałoby poznac przynajmniej w minimalnym zakresie system podatkowy?
..albo cierpliwie zaczekac az wyplaca!
...Ps.. mój sarkazm wynika z tego ze temat był wałkowany od poczatku tego forum
...wystarczy poszukac w prehistorii forum
...uszy do góry!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok