Sprawdź, czy masz prawo do odpisów pendlera

Zrób test
Życie w Norwegii

Spożywcze, całodobowe i bez personelu: w Norwegii pojawi się nowa sieć sklepów

Monika Pianowska

13 lutego 2021 12:30

Udostępnij
na Facebooku

AlltiMat za cel obrało otwarcie pierwszego sklepu w Norwegii w drugim kwartale 2021 roku. adobe stock/ licencja standardowa

Klient otwiera BankID na swoim smartfonie, skanuje kod QR przy drzwiach, aby wejść do środka, wybiera towary, skanuje je przy kasie i płaci kartą lub aplikacją Vipps – tak mają wyglądać zakupy w nowej sieci sklepów spożywczych AlltiMat, które już wkrótce otworzą się w Norwegii.
Poza tym, że zgodnie z zapowiedziami będą czynne całą dobę, nie będą zatrudniać sprzedawców. Każdy z punktów ma mieć ok. 50 m kw. powierzchni, a planowo w kraju fiordów pojawi się ich nawet kilkadziesiąt. Jako pierwszy o norweskim debiucie AlltiMat 24SJU poinformował portal Finansavisen.

Można zostać franczyzobiorcą

AlltiMat za cel obrało otwarcie pierwszego sklepu w Norwegii w drugim kwartale 2021 roku, dziesięciu punktów do pierwszego kwartału 2022 roku i co najmniej 60 sklepów w ciągu pięciu lat. Testowo sieć rozpoczęła działalność w Szwecji.
Instrukcja robienia zakupów w sklepie AlltiMat w Norwegii.

Instrukcja robienia zakupów w sklepie AlltiMat w Norwegii. alltimat.no/screenshot

irma zachęca również osoby prywatne do kontaktu, jeśli chcą prowadzić taki sklep. Jak informuje AlltiMat na swojej stronie internetowej, średnia inwestycja dla franczyzobiorców to 300-700 000 koron, w zależności od tego, czy chcą założyć sklep w istniejącym lokalu, czy wybrać specjalnie przystosowany lokal mobilny.
Reklama
Gość
Wyślij


Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram