Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Transport i komunikacja

Wizz Air wprowadza zmiany w siatce lotów z Polski do Norwegii

Natalia Szitenhelm-Smeja

13 września 2023 08:50

Udostępnij
na Facebooku
Wizz Air wprowadza zmiany w siatce lotów z Polski do Norwegii

Wizz Air wprowadza zmiany w siatce lotów m.in. z Polski do Holandii, Szwecji czy Londynu Patryk Kosmider - stock.adobe.com/standardowa/tylko do użytku redakcyjnego

Węgierski niskobudżetowy przewoźnik na przełomie sierpnia i września wprowadził zmiany w częstotliwości lotów w swojej siatce. Na trasie Polska-Norwegia zmianie ulega tygodniowa liczba kilku połączeń.
11 września branżowy serwis AeroRoutes poinformował, że Wizz Air szykuje zmiany w swojej siatce połączeń. Linie od sierpnia 2023 stopniowo wprowadzały korekty w rozkładzie lotów na sezon zimowy 2023/2024.

Loty na trasie Polska-Norwegia

Na podstawie porównania siatki połączeń z 23 sierpnia i 10 września AuroRoutes informuje o tym, jakie zmiany nastąpią w rozkładzie lotów między europejskimi lotniskami. Te na trasie Polska-Norwegia przedstawiają się następująco: 

Gdańsk-Ålesund: od 29 października zwiększenie liczby lotów 7 do 9 tygodniowo
Dwa loty zaplanowano w poniedziałki i piątki

Dwa loty zaplanowano w poniedziałki i piątki

Gdańsk-Oslo: od 12 stycznia zmniejszenie liczby lotów z 10 do 9 tygodniowo
Kraków-Stavanger: od 29 października do 20 grudnia liczba lotów wynosi do 4 tygodniowo, po 20 grudnia zwiększa się do 5 w tygodniu
Rozkład lotów na trasie Kraków-Stavanger

Rozkład lotów na trasie Kraków-Stavanger

Wizz Air wprowadza zmiany w związku z przeglądami technicznymi silników Pratt&Whitney. Ostateczne zmiany w rozkładzie nie są jeszcze znane. Portal branżowy fly4free prognozuje, że tych linie dokonają na przełomie września i października.

Zmiany w jesiennym rozkładzie jesienno-zimowym szykuje nie tylko Wizz Air. Linie lotnicze Widerøe w lipcu zapowiedziały, że ograniczają jesienną ofertę swoich tras komercyjnych o ok. 8 proc, czyli 20 lotów dziennie.
AeroRoutes, MojaNorwegia, Fly4free
Reklama
Gość
Wyślij


Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok