Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Ubezpieczenie samochodu

w Norwegii

Wyceń bezpłatnie
Transport i komunikacja

Te trasy do Norwegii znikają. Wizz Air usuwa je z systemu rezerwacji

Natalia Szitenhelm-Smeja

12 października 2022 08:51

Udostępnij
na Facebooku
Te trasy do Norwegii znikają. Wizz Air usuwa je z systemu rezerwacji

Ciąg dalszy cięć w siatce połączeń ./zdjęcie poglądowe kamilpetran - stock.adobe.com/Tylko do użytku redakcyjnego/standardowa

Węgierskie linie lotnicze usuwają obecnie ze swojego systemu rezerwacyjnego niektóre międzynarodowe trasy. Decyzja dotyczy również siatki połączeń między Polską a Norwegią.
Ciąg dalszy radykalnych cięć Wizz Aira w swojej siatce połączeń. Z rozkładu znikają nie tylko sezonowe trasy, ale także popularne kierunki - linia nie poleci do niektórych europejskich portów lotniczych, w tym do dwóch w Norwegii.

Te połączenia znikną

Jak podaje serwis fly4free, powołując się na informacje zamieszczone na Twitterze przez analityka ds. rozkładu lotów, z siatki połączeń Wizz Air do Norwegii znikną dwa kierunki: Molde i Harstad/Narvik.
Z systemu Wizz Air zniknęła już możliwość rezerwacji biletów do Molde i Narvik, dokąd pasażerowie mogli polecieć np. z Gdańska.

Z systemu Wizz Air zniknęła już możliwość rezerwacji biletów do Molde i Narvik, dokąd pasażerowie mogli polecieć np. z Gdańska. wizzair

To kontynuacja cięć po tym, jak w połowie września przewoźnik poinformował, że usuwa ze swojego systemu rezerwacji popularną trasę z Rzeszowa na lotnisko Oslo Sandefjord Torp.
fly4free, MojaNorwegia
Reklama
Gość
Wyślij


Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok