STOLARZE - projekt w Oslo

Oslo, okręg miasta  |   27-07-2023 10:21   |  Numer ogłoszenia: 100519
  • Stanowisko:Stolarz

Sonar poszukuje wykwalifikowanych STOLARZY na długoterminowe projekty w Oslo

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Prace stolarskie przy oknach, drzwiach, ścianach, podłogach i sufitach
  • Wymagania:
    - świadectwo zawodowe lub wieloletnie, udokumentowane doświadczenie
    - dobra znajomość norweskiej technologii budowlanej
    - prawo jazdy w B
  • Oferujemy:
    - długi projekt
    - stałe zatrudnienie
    - poziom wynagrodzenia oparty na kompetencjach i doświadczeniu
    - wsparcie jednego z polskojezycznych doradców
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Cechy osobiste:
    - jesteś elastyczny, punktualny i odpowiedzialny
    - ważna jest dla Ciebie jakość wykonanej pracy
    - potrafisz pracować samodzielnie, jak również w zespołach

    Mamy nadzieję, że to coś dla Ciebie!

    Osoba do kontaktu:
    Magda e-mail: mw@sonar.no
    tel.: 0047 99 16 70 99

    Tormod e-mail: toh@sonar.no
    tel.: 0047 930 66 007