Sprzatanie Oslo, Bærum, Asker

Akershus  |   23-08-2019 13:27   |  Numer ogłoszenia: 85848
  • Stanowisko:Renholder
  • Branża:Inne
Nie boisz się ciężkiej pracy przy sprzataniu l. Masz dobry kontakt z klientem. Szukamy tylko konkretnych i zaradnych osób spełniających nasze kryteria. CV z aktualnym zdjeciem prosze przesylac na contact@pscleaning.no
  • Miejsce pracy:
    Oslo, Bærum, Asker
  • Opis stanowiska:
    Sprzatanie domow prywatnych, mieszkan, biur, sklepow w Oslo, Bærum, Asker.

    godzin tygodniowo ±35
  • Wymagania:
    Doswiadczenie w SPRAWNYM sprzataniu w Norwegii,
    ZARADNOSC
    Chec do pracy
    Umiejetnosc obslugi podstawowego wyposazenia domowego (AGD)
    Prawo jazdy kat B +umiejętność jazdy samochodem!
    Jezyk polski
    Język angielski
    Dyspozycyjnosc

    Dodatkowo mile widziane:
    jezyk norweski
    samochod
    pozwolenie na prace w Norwegii (UDI Work permit)
    NO numer personalny
  • Oferujemy:
    187,66 NOK/h brutto
    Wymiar pracy: wg potrzeb pracodawcy - ved behov
    6 miesiecy okres probny