Sprzatanie Oslo, Bærum, Asker

Viken  |   08-10-2022 14:44   |  Numer ogłoszenia: 85848
  • Stanowisko:Renholder
  • Branża:Inne
Nie boisz się ciężkiej pracy przy sprzataniu. Masz dobry kontakt z klientem. Szukamy tylko konkretnych i zaradnych osób spełniających nasze kryteria. CV z aktualnym zdjeciem prosze przesylac na contact@pscleaning.no
  • Miejsce pracy:
    Oslo, Bærum, Asker
  • Opis stanowiska:
    Sprzatanie domow prywatnych, mieszkan, biur, sklepow w Oslo, Bærum, Asker.

    godzin tygodniowo 25-35
    Poniedziałek - Piątek
    godz.8:30-15
    Według potrzeb pracodawcy
    Około 2-3 miejsca dziennie do posprzątania
  • Wymagania:
    Doswiadczenie w SPRAWNYM sprzataniu w Norwegii,
    RZETELNOŚĆ I SUMIENNOŚĆ
    ZARADNOŚĆ
    NO numer personalny badz d
    Pozwolenie na prace w Norwegii (UDI Work permit)
    Chec i zapał do pracy
    Umiejetnosc obslugi podstawowego wyposazenia domowego (AGD)
    Prawo jazdy kat B +umiejętność jazdy samochodem! (jezeli sprawnie poruszasz się komunikacją miejską też aplikuj)
    Jezyk polski
    Język angielski
    Dyspozycyjnosc

    Dodatkowo mile widziane:
    jezyk norweski
    samochod
  • Oferujemy:
    196,04 NOK/h brutto
    Wymiar pracy: wg potrzeb pracodawcy - ved behov

    6 miesiecy okres probny