Rzeźnik praca w Norwegii 2022 od zaraz! 200 - 290 NOK/godzina

Cała Norwegia  |   28-06-2022 12:41   |  Numer ogłoszenia: 94601
  • Stanowisko:Rzeźnik
  • Branża:Produkcja żywności

Najlepiej płatna propozycja pracy w Norwegii od zaraz na produkcji mięsnej – rzeźnik.

Praca przy rozbiorze wołowiny i wieprzowiny.

Różne lokalizacje na terenie całej Norwegii.

Od wielu lat firma Amploy AS dostarcza pracowników do rożnych Rzeźni w Norwegii.

Nasza firma ma indywidualnie podejście do każdego pracownika.

Jeśli jesteś dobrym rzeźnikiem, który sumiennie podchodzi do pracy to dobrze trafiłeś. Nasza firma zbudowana jest z osób, które fizycznie pracują i pracowały na rzeźni.

Dbamy o naszych pracowników i ułatwiamy im pobyt w Norwegii.

Tylko u nas zarobisz więcej, niż u konkurencji tylko dlatego, iż cenimy sobie doświadczonych ludzi, którzy wykonują rzetelna prace.

Zadzwoń i sprawdź nasze oferty pracy!

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt na numer teleofnu: +47 468 08 959 lub wysłanie emaila na: petter@amploy.no

  • Miejsce pracy:
    Cala Norwegia
  • Opis stanowiska:
    – Rzetelne wykonanie pracy.
    – Dobry humor i kultura osobista.
    – Mile widziane języki obce (nie są wymagane).
    – Doświadczenie w zawodzie rzeźnika.
  • Wymagania:
    - Rzetelne wykonanie pracy
    - Dobry humor i kultura osobista
    - Mile widziane języki obce (nie sa wymagane)
    - Doświadczenie w zawodzie rzeźnika
  • Oferujemy:
    – Indywidualne podejście od rzeźnika dla rzeźnika.
    – Norweska Umowa o Prace.
    – Najwyższe stawki na rynku.
    – 12% pieniędzy wakacyjnych.
    – Zalatywanie dokumentów na pobyt w Norwegii.
    (d nummer, peronsl nummer, politii opphołdstillatelse).
    – Transpor z/do pracy.
    – Całoroczna oraz sezonowa prace według potrzb pracownika.
    – Urlop dopasowany do potrzeb pracownika.
    – Atrakcyjne wynagrodzenie pomiędzy 200 – 330 NOK.
    – Gwarantujemy mieszkanie w dobrym standardzie z własnym pokojem w cenie pomiędzy 3500 – 4500 NOK.
    - Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy,
    – Składki emerytalne.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane proszone są o kontakt na numer teleofnu: +47 468 08 959 lub wysłanie emaila na: petter@amploy.no.