Praca w Bergen / Budownictwo

Vestland, Bergen  |   30-03-2020 08:45   |  Numer ogłoszenia: 94233
Praca w Bergen / Budownictwo
 • Stanowisko:Dekarz, Cieśla, Monter wentylacji, Elektryk ( DSB )
 • Branża:Budownictwo
Monter wentylacji/Dekarz/Cieśla-Stolarz/Cieśla Szalunkowy/Elektryk
 • Kraj: Norwegia
 • Pełny etat
 • Typ umowy: Umowa o pracę

U W A G A. Praca na wymienionych stanowiskach od zaraz dla osób przybywających aktualnie w Norwegii!

Z powodu zagrożenia korona-wirusem oraz wprowadzenia okresu kwarantanny do czasu unormowania sytuacji nie ma możliwości wyjazdu.

Legalna zatrudnienie na umowę o pracę z Norweskim pracodawcą.

 

Wymagany język angielski lub norweski w stopniu minimum komunikatywnym ( będzie przeprowadzona weryfikacja ):

 

Nie ma możliwości zatrudnienia osób bez doświadczenia lub bez znajomości języka angielskiego, norweskiego lub szwedzkiego.

 

Osoby zainteresowane zapraszamy do nadsyłania CV w j.angielskim wraz ze zdjęciem na email lub przez portal OLX z dopiskiem, której pracy aplikacja dotyczy.

 

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska: 

 • Dekarz - minimum 5 lat doświadczenia - Dachówka, blachodachówka, membrany PCV zgrzewane gorącym powietrzem. Wymagany j.angielski lub norweski. Prawo jazdy kat.B

 

 • Elektryk z uprawnieniami DSB ( certyfikat z Dyrekcji Ochrony Cywilnej i Planowania Awaryjnego (DSB) ) z minimum 3 letnim doświadczeniem oraz posługujący się j.angielskim w stopniu dobrym lub norweskim komunikatywnie. Wymagane prawo jazdy kat.B Do obowiązków należeć będą Instalacje elektryczne / zadania serwisowe. Obsługa i konserwacja istniejących obiektów, głównie w budynkach komercyjnych i przemyśle. Uzupełnianie dokumentacji zgodna z odpowiednimi przepisami i normami.

 

 • Cieśla Szalunkowy - wymagana umiejętność czytania planów, minimum 3 letnie doświadczenie i j.angielski komunikatywny. W zakres prac wchodzą szalunki, zbrojenia, prace betoniarskie.

 

 • Cieśla Stolarz - wymagany j.norweski lub angielski dobry i min.3 lata doświadczenia. Rozbudowy i nowe konstrukcje, czytanie rysunków technicznych. Poszukujemy osoby która może pokierować mniejszymi projektami. Wymagane prawo jazdy kat. B

 

Na wszystkie stanowiska poszukujemy osób odpowiedzialnych, dokładnych nastawionych na jakość dostarczanych prac oraz przestrzegających przepisów BHP.

 

Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z zatrudnieniem oraz mieszkaniem na miejscu.

 

Więcej informacji pod num: +48510344281

 

Osoby zainteresowane zapraszam do nadsyłania aplikacji zawierających klauzulę: 

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

 

Na podstawie art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), informuję iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DATA2NO

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

3. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji.

4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres trwania rekrutacji oraz przez okres 12 m-cy po jej zakończeniu.

5. Podanie danych osobowych przez Panią/Pana jest dobrowolne.

6. Przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przenoszenia danych.

7. W przypadkach, w których przetwarzanie Pani/Pana danych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia, tj. zgody na przetwarzanie danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 • Miejsce pracy:
  Bergen, Hordaland

Podobne ogłoszenia z kategorii


Bliżej nas