Praca dla murarzy w Norheimsund

Vestland, Norheimsund  |   08-09-2023 13:38   |  Numer ogłoszenia: 97641
  • Stanowisko:Murarz
Clockwork Bemanning AS to norweska firma, specjalizująca się w branży budowlanej. Naszymi klientami są zarówno dużej wielkości przedsiębiorstwa budownictwa przemysłowego jak i również mniejsze firmy budowlane, które stawiają na wysoki standard wykonywanych prac oraz pełen profesjonalizm. Działamy w dwóch największych miastach Norwegii: Oslo, Bergen, Tromsø, Alcie i Mojsøen. Stale poszukujemy doświadczonych fachowców, których charakteryzuje wysokie morale i wysoki poziom wykonywanych zadań.
  • Miejsce pracy:
    Norheimsund
  • Opis stanowiska:
    Na projekt w Norheimsund poszukujemy 8 pracowników do prac murarskich
  • Wymagania:
    •Minimum 1-3 lat praktyki w zawodzie.

    •Doświadczenie w pracy jako murarz, tynkarz
    •Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego.
    •Wysoka motywacja do przyswajania nowych umiejętności.
    •Umiejętność pracy w zespole.
    •Referencje oraz udokumentowany staż pracy.
    •Mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Skandynawii.
  • Oferujemy:
    •Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
    •Możliwość stałego zatrudnienia.
    •Dobre warunki ubezpieczeniowe i emerytalne.
    •Pomoc w załatwieniu formalności i zakwaterowania.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowanych pracą w naszej firmie zachęcamy do przesłania swojego cv na:
    pta@cwork.no lub pod numerem tel. +47 406 74 367