Praca dla montera wyposażenia okrętowego - Living Quarters oraz dla montera izolacji termicznych

Rogaland, Stefferud  |   03-08-2020 14:41   |  Numer ogłoszenia: 95563
  • Stanowisko:monter wyposażenia okrętowego i izolacji termicznej
  • Branża:Przemysł stoczniowy
Poszukujemy monterów wyposażenia okrętowego znającego system zbudowy NORAC, oraz monterów izolacji termicznych z doświadczeniem pracy na obiektach pływających. Oferujemy zatrudnienie na warunkach norweskich, atrakcyjne zarobki, pracę zgodnie z systemem rotacyjnym, bezpłatny transport, zakwaterowanie i wyżywienie.

Kontakt:
maw@euroressurs.com
+47 905 18 030

  • Miejsce pracy:
    Stavanger, Leirvik
  • Opis stanowiska:
    Montaż paneli ściennych oraz sufitowych systemu zabudowy Norac. Montaż izolacji termicznej na ścianach i rurociągach.
  • Wymagania:
    Doświadczenie w montażu paneli NORAC, doświadczenie w montazu izolacji zimno- i ciepłochronnych na jednostkach pływających ( platformy, statki wydobywcze).
  • Oferujemy:
    Zatrudnienie na warunkach norweskich, atrakcyjny system pracy w rotacji, bezpłatny przelot do i z Norwegii, zakwaterowanie i wyżywienie.