POSZUKUJEMY PRACOWNIKA OGÓLNOBUDOWLANEGO

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   23-02-2024 09:06   |  Numer ogłoszenia: 88069
  • Stanowisko:pracownik ogólnobudowlany

Poszukujesz nowej pracy lub myślisz o zmianie obecnej? Może zainteresuje Cie nasza oferta.

Firma remontowo-budowlana z wieloletnim doświadczeniem na rynku norweskim poszukuje pracownika ogólnobudowlanego do prac remontowo-wykończeniowych.

  • Miejsce pracy:
    Oslo, Viken
  • Opis stanowiska:
    Praca polega na zespołowym jak również samodzielnym wykonywaniu robót budowlano-wykończeniowych w domach jednorodzinnych i mieszkaniach.
    Zakres obowiązków:
    - stawianie ścian działowych i przeróbki konstrukcyjne
    - montaż płyt G/K, podg, okien i drzwi
    - listwowanie
    - prace wykończeniowe
  • Wymagania:
    - wykształcenie w zawodzie budowlanym lub doświadczenie w zawodzie min. 3-letnie
    - prawo jazdy kat B
    - umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie,
    - organizacja własnego stanowiska pracy, dokładność i sumienność
    - znajomość rysunku technicznego
  • Oferujemy:
    - umowę o pracę zgodną z norweskim kodeksem pracy z pełnym ubezpieczeniem zdrowotnym i emerytalnym
    - ubezpieczenie od wypadków w pracy
    - atrakcyjne wynagrodzenie
    - feriepenger (wynagrodzenie urlopowe)
    - ubrania robocze i narzędzia potrzebne do pracy
    - możliwość otrzymania samochodu firmowego z wyposażeniem narzędziowym po okresie próbnym
    - stabilną pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem
    - pomoc w załatwieniu formalności w związku z pozwoleniem na pracę
    - pomoc w związku z zakwaterowaniem
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub norweskim. Można również kontaktować się telefonicznie na numer 0047 98891951 lub mailowo na adres: pzwierch@online.no.