POSZUKUJEMY KAFELKARZA DO FIRMY REMONTOWO-BUDOWLANEJ

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   29-12-2023 18:18   |  Numer ogłoszenia: 97621
  • Stanowisko:KAFELKARZ

Fima remontowo-budowlana z wieloletnim doświadczeniem na rynku norweskim poszukuje pracownika na stanowisko kafelkarza z umiejętnością wykonywania innych prac remontowo-wykończeniowych.

Kontakt: pzwierch@online.no, tel. 98891951

  • Miejsce pracy:
    Oslo, Bærum i okolice
  • Opis stanowiska:
    Praca kafelkarza polegać będzie na kafelkowaniu głównie łazienek i wykonywaniu drobnych robót murarskich w domach jednorodzinnych i mieszkaniach.
    Do zadań pracownika będzie również należało samodzielne dokonywanie zakupu materiałów potrzebnych do wykonania powierzonych zadań.
    Poszukujemy odpowiedzialnej osoby z wykształceniem zawodowym lub technicznym budowlanym lub z doświadczeniem w zawodzie min. 3-letnim
  • Wymagania:
    - wykształcenie w zawodzie kafelkarza lub doświadczenie w zawodzie
    - prawo jazdy kat B
    - umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie,
    - organizacja własnego stanowiska pracy, dokładność
  • Oferujemy:
    - umowę o pracę zgodną z norweskim kodeksem pracy
    - ubezpieczenie od wypadków w pracy
    - atrakcyjne wynagrodzenie z wynagrodzeniem urlopowym (feriepenger) i z pełnym ubezpieczeniem zdrowotnym i emerytalnym
    - ubrania robocze i narzędzia potrzebne do pracy
    - możliwość otrzymania samochodu firmowego z wyposażeniem narzędziowym
    - stabilną pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem
    - pomoc w załatwieniu formalności w związku z pozwoleniem na pracę
    - pokój na wynajem w mieszkaniu firmowym
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o przesłanie CV w języku Polskim lub norweskim na wskazany adres mailowy lub o telefon na nr 98891951