Poszukujemy osób z doświadczeniem przy wylewkach betonowych/podłogach

Cała Norwegia  |   28-05-2024 07:57   |  Numer ogłoszenia: 104212
  • Stanowisko:Posadzkarz/ betoniarz

Praca na terenie Oslo i okolic

Oferta przeznaczona wyłącznie dla osób, które już mieszkają w tej okolicy.

Możliwość stałego zatrudnienia.

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Wykonywanie wylewek betonowych w budynkach użyteczności publicznej, obiektach przemyslowych oraz w mieszkaniach
  • Wymagania:
    Oczekujemy, że będziesz mieć:
    Udokumentowane doświadczenie
    Referencje od co najmniej dwóch poprzednich pracodawców/klientów.
    Samochód
    Język: komunikatywny norweski lub angielski
    Dobra etyka pracy
    Dobra forma fizyczna
  • Oferujemy:
    Oferujemy:
    45 godzin pracy tygodniowo (w niektórych projektach możliwe nadgodziny)
    - Płacimy za dojazd do pracy (od 7,5 km)
    - pomoc ze strony polskojęzycznej kadry biurowej
    - atrakcyjne wynagrodzenie