PŁYTKARZ GLAZURNIK , STAWKA 245 KR. MIESZKANIE 2000 KR M/C

Trøndelag, Steinkjer  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 99666
PŁYTKARZ GLAZURNIK ,  STAWKA 245 KR. MIESZKANIE 2000 KR M/C
  • Stanowisko:PŁYTKARZ GLAZURNIK
  • Branża:Budownictwo

CERT. 11490

POSZUKWANI WYKWALIFIKOWANI PŁYTKARZE.

PRACA OD ZARAZ W REJONIE TRONDHEIM.

UKŁADANIE PŁYTEK W OBIEKTACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ.

STAWKA 245 KR, MOZLIWOŚĆ PRACY W NADGODZINACH

ZAGWARANTOWANE MIESZKANIE W CENIE 2000 KR M/C.

571325410 AGNIESZKA agnieszka@co-op.com.pl

507083177 SYLWIA  sylawia@co-op.com.pl

  • Miejsce pracy:
    TRONDHEIM- STEINKJER
  • Opis stanowiska:
    KOMPLEKSOWE UKŁADANIE PŁYTEK W ŁAZIENKACH, OBIEKTACH UZYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ
  • Wymagania:
    DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
    POZYTYWNE REFERENCJE OD POPRZEDNIEGO PRACODAWCY
    ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO LUB NORWESKIEGO
    CHĘĆ I ZAANGAZOWANIE DO PRACY
    MILE WIDZIANY SAMOCHÓD
    SAMODZIELNOŚĆ
  • Oferujemy:
    ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ
    POMOC KONSULTANTA
    ZAKWATEROWANIE
    MIN 48 H PRACY TYGODNIOWO
    STAWKA 245 KR
    MIESZKANIE 2000 M/C
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:PROSIMY O DOŁACZENIE KLAUZULI ZGODNEJ Z RODO

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
57X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 1310