Cieśla szalunkowy/ forskalingssnekker

Oslo, okręg miasta  |   09-10-2020 08:57   |  Numer ogłoszenia: 93943
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy/ forskalingssnekker

Eterni Norge AS ze swymi oddzialami w Oslo, Bergen, Stavanger i Trondheim jest jedna z kluczowych firm na rynku norweskim zajmujaca sie zarzadzaniem zasobami ludzkimi.

Kazdego dnia Eterni dba o dobre i stabilne srodowisko pracy dla swoich 2000 pracownikow.

Posiadany certyfikat zaufanego pracodawcy stanowi potwierdzenie rzetelnego i profesjonalnego podejscia dbalosci o pracownikow i klientow.

Jestesmy takze dumnym sponsorem reprezentacji norweskich skoczkow narciarskich.

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Poszukujemy osob na stanowisko ciesla szalunkowy z mozliwoscia szybkiego podjecia projektu.
  • Wymagania:
    - Dyplom zawodowy ciesli lub doswiadczenie w zawodzie ciesli szlunkowego

    - Minimum trzyletnie doswiadczenie w zawodzie

    - Znajomosc rysunku techniczego

    - Doswiadczenie w budownictwie przemyslowym i mieszkaniowym

    - Znajomosc szalunku tradycyjnego i systemowego

    - Znajomosc jezyka norweskiego lub angielskiego oraz posiadanie norweskiego numeru personalnego jest warunkiem koniecznym
  • Oferujemy:
    - Dlugotrwale i stabilne projekty

    - Zroznicowane i ambitne zadania

    - Przyjazne srodowisko pracy i wykwalifikowanych kolegow

    - Opieke osobistego konsultanta
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Cechy osobiste:

    - Umiejetnosc pracy samodzielnej i zespolowej

    - Efektywnosc

    - Pozytywne nastawienie

    - Latwosc znajdowania rozwiazan

    Jesli to praca dla Ciebie, aplikuj juz dzis wysylajac swoje CV na: paulina.mul@eterni.no lub zadzwon na +47 90886897.

    Zapraszamy do wspolpracy z Eterni Norge!