Ceśla konstrukcyjny / tømrer / monter płyt G-K i sufitów Armstrong / cieśla szalunkowy - zbrojarz

Agder, Kristiansand Sør  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 96683
  • Stanowisko:Cieśla konstrukcyjny / stolarz budowlany / monter płyt G-K i sufitów Armstrong / tømrer / cieśla szalunkowy - zbrojarz

W związku z realizacją przez naszych klientów wielu projektów budowlanych w południowej Norwegii (okolice Kristiansand), poszukujemy osób chętnych do długoterminowej pracy na jednym ze stanowisk:

  • CIEŚLA BUDOWLANY / KONSTRUKCYJNY / STOLARZ / TØMRER / SNEKKER
  • MONTER PŁYT G-K
  • MONTER DOMÓW Z DREWNA LITEGO
  • MONTER SUFITÓW ARMSTRONG / HIMLING
  • MONTER WEWNĘTRZNYCH ŚCIAN SZKLANYCH W BIUROWCACH
  • CIEŚLA SZALUNKOWY - ZBROJARZ

  • Miejsce pracy:
    Kristiansand i okoliczne miasta
  • Opis stanowiska:
    - wewnętrzne oraz zewnętrzne prace stolarskie,
    - prace przy montażu płyt kraton-gips,
    - montaż sufitów podwieszanych m.in. Armstrong,
    - budowa ścian na profilach stalowych oraz drewnianych,
    - praca związane z renowacją oraz nowymi budynkami,
    - montaż okien i drzwi,
    - montaż wewnętrznych ścian szklanych w biurowcach,
    - szalunki w systemie m.in. DOKA, mile widziane umiejętności zbrojenia.
  • Wymagania:
    - doświadczenie na jednym z ww. stanowisk,
    - mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego / norweskiego,
    - możliwość podjęcia pracy od zaraz,
    - mile widziany własny samochód.
  • Oferujemy:
    - legalne zatrudnienie na norweskich warunkach w norweskiej agencji pracy,
    - atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia i projektu,
    - wynagrodzenie co 2 tygodnie,
    - praca 48 h/tydzień (dla cieśli szalunkowych możliwość nadgodzin),
    - zakwaterowanie płatne przez pracownika 4000 NOK/miesiąc (własny pokój),
    - feriepenger 12%,
    - zapewnione narzędzia i ubrania robocze,
    - projekty dopasowane do doświadczenia.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres email: kinga@norgespersonal.no
    Szczegóły oferty pod numerem telefonu: +48 729 552 618

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
57X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 2004