BETONIARZ/PREFABRYKATY

Rogaland, Stavanger  |   04-11-2020 13:06   |  Numer ogłoszenia: 96301
  • Stanowisko:Betoniarz/Zbrojarz
Eterni Norge AS ze swymi oddziałami w Oslo, Bergen, Stavanger i Trondheim jest jedna z kluczowych firm na rynku norweskim zajmująca się zarządzaniem zasobami ludzkimi.
Każdego dnia Eterni dba o dobre i stabilne środowisko pracy dla swoich 2000 pracowników.
Posiadany certyfikat zaufanego pracodawcy stanowi potwierdzenie rzetelnego i profesjonalnego podejścia dbałości o pracowników i klientów.

Jesteśmy także dumnym sponsorem Polskiej Katolickiej Szkoły Sobotniej w Stavanger, Sandnes Raiders RL XIII oraz Reprezentacji Norweskich Skoczków Narciarskich
Kontakt
mob.93855537
www.eterni.no
  • Miejsce pracy:
    ROGALAND
  • Opis stanowiska:
    Poszukujemy betoniarzy/cieśli szlunkowych do pracy przy produkcji prefabrykatow w fabryce z okolic Stavanger.
  • Wymagania:
    -kilkuletnie doświadczenia w zawodzie cieśłi szalunkowego
    (Rynek norwesk-bedzie atutem)
    -doswiadczenie z produkcji prefabrykatow
    -język angielski bądź norweski
    -zaangażowania w prace
  • Oferujemy:
    -100% Etatu
    -12% Feriepenger
    -wypłatę co dwa tygodnie
    -płacimy dojazdy i bramki
    -stabilność pracy
    -narzędzia oraz ubrania
    -jeśli zacząłeś lub planujesz zacząć kurs językowy to my go Tobie zrefundujemy(50%)
    -wszystkie dni świąteczne są u nas płatne
    -organizujemy kursy HMS (prace na wysokościach, lifty,elektro narzędzia oraz rusztowania)