Dwa kalendarze w cenie jednego!

Kup teraz

Ostatnie sztuki!

  • Ogłoszenia w Cała Norwegia » 
  • Usługi w Cała Norwegia » 
  • Transport, paczki, przeprowadzki w Cała Norwegia

Transport, paczki, przeprowadzki, przewóz osób

Cała Norwegia  |   12-01-2022 10:46   |  Numer ogłoszenia: 99728
Transport, paczki, przeprowadzki, przewóz osób
Witam serdecznie w nowym roku
Pierwszy wyjazd do Norwegii w tym roku 14.01.2022r. piątek
Przyjmujemy zamówienia na przewóz:
zamówień z Allegro
artykułów budowlanych
części samochodowych
mebli
motorów
rożnego rodzaju paczek
palet
NIE PRZEWOZIMY:
-alkoholu
-surowego mięsa
-wszelkich wyrobów tytoniowych, w tym olejków nikotynowych.
materiałów wybuchowych, łatwopalnych
powszechnie zabronionych do przewozu za granicę NO.
Jedziemy przez Przemyśl, Rzeszów, Kraków, Śląsk, Wrocław, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Szczecin Świnoujście, Ystad, Malmo, Geterborg, Oslo, Drammen, Tonsberg, Horten, Sandefjord, Larvik, Kristiansand, Mandal, Egersund, Figgjo, Sandnes, Stavanger, powrót tą samą trasą do Oslo.
Zbieramy zamówienia również na powrót do Polski.
Paczki które nie są po naszej trasie przejazdu można je do nas wysłać kurierem, ostatnia okazja w tym roku by przekazać prezenty.
Oferujemy:
- przewóz osób busem 7-osobowym
- przewozy pojedynczych paczek
- prezenty świąteczne
- przeprowadzki dla osób prywatnych
- przeprowadzki firm i instytucji
- wykonujemy transport nietypowych oraz ciężkich ładunków.
- W naszej ofercie znajduje również poszerzenie naszej działalności o odbiór paczek standardowych z każdego zakątka Polski i dostarczenie jej w każdy zakątek Norwegi i Szwecji dzięki współpracy z MAIL BOXES ETC. - Przemyśl - dokładne informacje znajdziecie państwo pod tym linkiem https://www.facebook.com/344002566241320/posts/616016232373284/?d=n
Aby dokonać prawidłowej wyceny transportu potrzebujemy od Ciebie dokładnie:
1. Adresy nadania i odbioru oraz numery kontaktowe do Nadawcy i Odbiorcy, przyklejony w formie karteczki na paczce z tymi danymi oraz ta sama informacja wysłana do nas sms-em
2. Ponumerowany spis rzeczy, przyklejony do paczki wraz z paragonem lub fakturą
3. Waga i wymiary dla każdej paczki na (kg/dl/wys/szer)
4. Szacunkowa wartość towaru, paragony lub faktury jeśli towar jest nowy a jeśli jest używany sugerujemy że możemy zrobić zbiorową odprawę celną np. na 10 klientów i koszty dzieli po równo na każdego klienta. W ten sposób unikamy horrendalnych kosztów odprawy i VATU.
5. Adres e-mail (tylko zleceniodawcy)
Na wszystko co znajduje się w paczce potrzebujemy faktury na której kupujący musi być ten z Norwegii ( imię i nazwisko, adres i numer personalny osoby z Norwegii musi widnieć na fakturze lub umowie kupna sprzedaży) - proszę wysyłać nam skan albo zdjęcie umowy lub faktury. W takim przypadku pomyślimy o ewentualnym odprawieniu lub ocleniu towaru zbiorowym lub indywidualnym. (Chodzi o transport z Polski do Norwegii) - to jest bardzo ważne by uniknąć konfiskaty na granicy lub żeby kierowca nie został cofnięty do Polski.
6. Zapraszamy do współpracy z nami firmy z Norwegii które potrzebują importować towar z Polski - wszelkie formalności, celne import/export bierzemy na siebie.
Z racji tego ze ostatnio doszło nielegalnych przemytów za pośrednictwem przewoźników, kierowca jest zabowiązany otworzyć każda paczkę i sprawdzić co się w niej znajduje.
Do paczki nie wolno włożyć: mięsa, produktów mięsno pochodnych, kiełbasy, leków, papierosów, tytoniu, alkoholu w każdej postaci, jeśli ktoś by się odważył włożyć do paczki narkotyki zapewniam ze znajdziemy je mając odpowiedni metody i wezwiemy policję.
Każda paczka ma być opisana: czyli jedna karteczka z danymi nadawcy, (imię i nazwisko, adres, numer telefonu) i druga z tymi samymi danymi tyle że odbiorcy w Norwegii plus spis rzeczy.
Zamówienia należy składać pod tym numerem telefonu tylko: +48883433421 lub
+4748630400

Zobacz więcej zdjęć


Podobne ogłoszenia z kategorii


Facebook Messenger YouTube Instagram