Adamowi nie zgadza się kasa.

Sprawdź, jak sobie z tym poradził.

Obejrzyj wideo

Eff.14,9%, 65000kr, 5 år, kost 28730kr, Tot. 93730kr

Eff.14,9%, 65000kr, 5 år, kost 28730kr, Tot. 93730kr

  • Ogłoszenia w Cała Norwegia » 
  • Usługi w Cała Norwegia » 
  • Transport, paczki, przeprowadzki w Cała Norwegia

Transport, paczki, przeprowadzki, przewóz osób

Cała Norwegia  |   25-07-2021 13:07   |  Numer ogłoszenia: 98597
Transport, paczki, przeprowadzki, przewóz osób
Witam chciałem poinformować że wyjeżdżamy z Polski 27 Lipca we wtorek o 6 rano z Przemyśla do Norwegii. Jedziemy przez Rzeszów, Kraków, Śląsk, Wrocław, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Swinoujscie, Ystad, Malmo, Geterborg, Oslo, Drammen, Tonsberg, Horten, Sandefjord, Larvik, Krystiansand, Mandal, Egersund, Figgjo, Sandnes, Stavanger (powrót do Polski 30 Lipca w czwartek na prom do Szwecji.
Zbieramy zamówienia również na powrót do Polski.
Wyjazd z PL jest co dwa tygodnie
Paczki które nie są po naszej trasie przejazdu można je do nas wysłać kurierem.
Aby dokonać prawidłowej wyceny transportu potrzebujemy od Ciebie dokładnie:
1. Adresy nadania i odbioru oraz numery kontaktowe do Nadawcy i Odbiorcy, przyklejony w formie karteczki na paczce z tymi danymi oraz ta sama informacja wysłana do nas sms-em
2. Ponumerowany spis rzeczy, przyklejony do paczki wraz z paragonem lub fakturą
3. Waga i wymiary dla każdej paczki na (kg/dl/wys/szer)
4. Szacunkowa wartość towaru, paragony lub faktury jeśli towar jest nowy a jeśli jest używany sugerujemy że możemy zrobić zbiorową odprawę celną np. na 10 klientów i koszty dzieli po równo na każdego klienta. W ten sposób unikamy horrendalnych kosztów odprawy i VATU.
5. Adres e-mail (tylko zleceniodawcy)
Na wszystko co znajduje się w paczce potrzebujemy faktury na której kupujący musi być ten z Norwegii ( imię i nazwisko, adres i numer personalny osoby z Norwegii musi widnieć na fakturze lub umowie kupna sprzedaży) - proszę wysyłać nam skan albo zdjęcie umowy lub faktury. W takim przypadku pomyślimy o ewentualnym odprawieniu lub ocleniu towaru zbiorowym lub indywidualnym. (Chodzi o transport z Polski do Norwegii) - to jest bardzo ważne by uniknąć konfiskaty na granicy lub żeby kierowca nie został cofnięty do Polski.
6. Zapraszamy do współpracy z nami firmy z Norwegii które potrzebują importować towar z Polski - wszelkie formalności, celne import/export bierzemy na siebie.
Z racji tego ze ostatnio doszło nielegalnych przemytów za pośrednictwem przewoźników, kierowca jest zabowiązany otworzyć każda paczkę i sprawdzić co się w niej znajduje.
Do paczki nie wolno włożyć: mięsa, produktów mięsno pochodnych, kiełbasy, leków, papierosów, tytoniu, alkoholu w każdej postaci, jeśli ktoś by się odważył włożyć do paczki narkotyki zapewniam ze znajdziemy je mając odpowiedni metody i wezwiemy policję.
Każda paczka ma być opisana: czyli jedna karteczka z danymi nadawcy, (imię i nazwisko, adres, numer telefonu) i druga z tymi samymi danymi tyle że odbiorcy w Norwegii plus spis rzeczy.
Zamówienia należy składać pod tym numerem telefonu tylko: +48883433421 lub +4748630400

Zobacz więcej zdjęć


Podobne ogłoszenia z kategorii


Facebook Messenger YouTube Instagram