Komunikat prasowy

Poszukiwania zaginionej Polki wstrzymane. Policja uznała ją za zmarłą

Agnieszka Wiśniewska

03 sierpnia 2020 10:39

Udostępnij
na Facebooku
2

Na razie policja nie poinformowała o kolejnych poszukiwaniach zaginionej Polki. stock.adobe.com autor: Roland Magnusson tylko do użytku redakcyjnego

Bez sukcesu zakończyły się poszukiwania zaginionej czterdziestoletniej Polki, która ostatni raz była widziana 1 sierpnia w okolicach Månafossen w Gjesdal. Zdaniem policji z południowo-zachodniego regionu kobietę trzeba uznać za zmarłą i zmienić procedury poszukiwawcze.
Informację o zaginionej w okolicy Månafossen kobiecie policja przekazała przez Twittera chwilę po godzinie siódmej, w niedzielny poranek. Polka ostatni raz była widziana w sobotę około godziny 14:00.
Relacja norweskiej policji z działań prowadzonych w okolicach Månafossen.
Zdaniem policjantów kobieta mogła odnieść rany, a jej telefon mógł się rozładować. Poszukiwania z udziałem policjantów i ochotników trwały do niemal północy 2 sierpnia. Wykorzystywane były także helikoptery, płetwonurkowie i psy, ale poszukiwania nie przyniosły rezultatu.
W chwili zaginięcia kobieta była inaczej ubrana.

W chwili zaginięcia kobieta była inaczej ubrana. Sør-Vest politidistrikt

Zaginiona Polka mieszkała w Sandnes i w chwili zniknięcia była ubrana w spodnie trekkingowe, niebieską kurtkę Adidasa i brązowe buty górskie. Zabrała ze sobą także czarny plecak i aparat fotograficzny.
Policja poinformowała rodzinę zaginionej o domniemanej śmierci kobiety. Wobec tego funkcjonariusze przygotowują nowy plan poszukiwań. Szczegóły na razie nie są znane.
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
krzysztof karapuda

06-08-2020 22:20

Dana2

03-08-2020 19:13

Szok i niedowierzanie !!Jak można po jednym dniu poszukiwań stwierdzić ,że kobieta może już nie żyć i zaprzestać akcji poszukiwawczych??? Dlatego ,że Polka a nie Norweżka!?

Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram