Komunikat prasowy

Pierwsza tura wysyłki wyników rozliczeń podatkowych: są problemy z logowaniem do systemu

Natalia Szitenhelm

22 czerwca 2020 11:46

Udostępnij
na Facebooku
2

22 czerwca Skatteeaten wysyła pierwszą turę wyników rozliczeń podatkowych. stck.adobe.com/standardowa/Urupong

22 czerwca jest dniem pierwszej tury wysyłki wyników rozliczeń podatkowych (skatteoppgjør). Jak informuje Urząd Podatkowy, otrzymało je już 2,2 mln norweskich podatników. Duże zainteresowanie rozliczeniami spowodowało jednak przeciążenie serwerów i problemy z zalogowaniem się do systemu administracji podatkowej.
Reklama
O problemie informują norweskie media - podatnik, który próbuje zalogować się na swoje konto w systemie, otrzymuje powiadomienie, iż pojawiły się problemy z logowaniem, w związku z czym trzeba spróbować zalogować się później. 

Poniżej: użytkownik otrzymuje takie powiadomienie:
Are Kvistad z biura prasowego Urzędu ds. Cyfryzacji, odpowiadającego za proces logowania do administracji podatkowej, w rozmowie z serwisem Dinside potwierdza wystąpienie problemów. Zaznacza jednak, że niebawem wszystko powinno wrócić do normy.
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
jan kaczmarek

23-06-2020 18:20

A po to "buraku januszowaty" że homo to też człowiek.Co?Chcesz mu geny naprawić?Gdzie była bozia gdy komórki się dzieliły?Nie dopilnowała "dzieła bożego"?
Jakim trzeba być prostakiem żeby prostych rzeczy nie rozumieć....do szkoły jakiejś uczęszczałeś?Chyba katolickiej, 7 klasowej, co?

ppp ppp

23-06-2020 08:50

a po co wrzucacie screen z logo lgbt i blm????czy juz naprawde wszedzie trzeba to wpier....c??to ,ze w Norwegii dostali swira z tymi akcjami to nie oznacza ,ze my rowniez mamy to kompletnie bezkrytycznie nasladowac.Dziennikarstwo ma w swoim zalozeniu byc przede wszystkim obiektywne.

Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram