Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Śmietnik - Norwegia

Czytali temat:
Joanna C sara Sobczak Monika Kuś Fudi Martyna 20 Łukasz Ch Antoni1234 (31633 niezalogowanych)
1564 Posty
Maniak

Dział, w którym nic się nie dzieje, a przecież "w realu" śmietniki są nośnikami informacji, celem graficiarzy i kibiców. Tu jest akurat doskonałe miejsce na występy trolli, awanturników, frustratów itp. zatruwających forumowe wątki. Zapraszam . Pięknie wygląda pasek z tytułem: "Norwegia - Śmietnik - Forum Norwegia" . Chwała temu, kto umieścił ten tytuł na stronie głównej forum (niestety, na chwilę). Szczera informacja dobrze oceniająca sytuację .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
dino jest genialny
piękny dział ala streik
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
bad harry napisał:
dino jest genialny
piękny dział ala streik


Ty czemu mącisz?
Rozumiem, że dział odpowiedni, ale mój post jest wystarczająco jasno napisany, aby zakumać jego treść i nie ma nic wspólnego z histerią Gabrielka.
Łopatologia:
Na pasku tytułu w przeglądarce mojego telefonu przez czas jakiś widniał napis: "Norwegia - Śmietnik -Forum Norwegia" w chwili, kiedy byłem na stronie głównej forum. Przypomniało mi to o wątku "Śmietnik", a że był taki smutny i opuszczony, to coś napisałem .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
312 Posty
M D
(Mikael)
Stały Bywalec
a co wy tak po smietnikach grzebiecie??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów
smietniczkowce ..... smieciarsko tu ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Nie wiem czy tu sie sortuje smieci czy wszystko jak leci ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
no to co mogę tu pisać ???
jak będę chciał np się z kimś umówić to mnie wyśmieje po samym nagłówku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
bad harry napisał:
no to co mogę tu pisać ???
jak będę chciał np się z kimś umówić to mnie wyśmieje po samym nagłówku


Nie bedziemy sie smiac pod warunkiem, ze to bedzie mialo cos doczynienia z tematem smietnika
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
Mikael napisał:
a co wy tak po smietnikach grzebiecie??

W celach poznawczych. Archeolodzy kochają śmietniki. Można stwierdzić: pokaż mi swoje śmieci, a powiem Ci kim jesteś. Zastanawialiście się kiedyś co wyrzucacie do śmieci? Ciekawe jaki odsetek zbieraczy grzebie w śmietnikach zawodowo w poszukiwaniu informacji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
@Hilton:

   "Żółta łódź podwodna" była delikatną alujzą zrozumiałą tylko dla wtajemniczonych, ale Ty musiałaś być lepsza .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok