Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Joanna C sara Sobczak Monika Kuś Fudi Martyna 20 Łukasz Ch Antoni1234 (31673 niezalogowanych)
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Więc mam takie pytanie. Czy osoba lub osoby które ci udzielają informacji na mój temat , również są tymi kapusiami itp,itd? Tylko pogratulować towarzystwa. Jeśli nie rozróżniasz donosicielstwa od wyrażenia opini na temat tego co mi się nie podoba i gdzie widzę koniec czegoś takiego ,to twój problem.Masz odpowiednich znajomych,pewnie ci pomogą.
Co do pokrewieństwa,zdaje się że użyłeś gdzieś tam takich słów : nikt nie będzie mi obrażał siostrzyczki ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
retier1 napisał:
[quote]Jakbyś nie widział moderatorze,to dwa tematy kwalifikują się do usunięcia
Zdaje się nerwówka zaczyna wracać jak na początku.
[b]Jakieś koligacje rodzinne zaczynają wyłazić czy ki czort?[/[/b]quote]

Retier, pomijam fakt twojej wymiany zdan z Bizim. Ale dlaczego uczepiles sie tego motywu, ze nazwal mnie siostrzyczka? To uznales za powod usuniecia watku? Dokladnie tak to wyglada. Natomiast tego, iz ta pani obrazila na przyklad mnie ( chociaz teraz to juz nie istotne) , napisala ze jestem glupia i ze dorabiam na promach w porcie - w domysle ze sie puszczam, to juz cie nie zabolalo? To nie jest powod do usuniecia wedlug ciebie?
Ogarnij sie chlopie i przemysl dobrze zanim cos napiszesz. Bo trafiasz ZAWSZE kula w plot. Co ci przeszkadza kto z kim jest rodzina, a kto przyjaciel ?
I bardzo prosze, jezeli bedziesz mila zamiar odniesc sie do mojego posta, to zrob to w taki sposob, aby twoja wypowiedz byla czytelna, przejrzysta, klarowna, spojna, konkretna i na temat. Czyli inna niz zwykle...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Więc krótko :

napisala ze jestem glupia i ze dorabiam na promach w porcie - w domysle ze sie puszczam, to juz cie nie zabolalo? To nie jest powod do usuniecia wedlug ciebie?

między innymi z tego powodu był mój post do ulva,jeśli jeszcze do tej pory tego nie zauważyłaś.

Pamięć masz dobrą więc pewnie pamiętasz że zawsze wojowałem z tobą i innymi o te słowa.

Druga sprawa.

Kilka razy już wytykałem nie jednemu to grupowe atakowanie jakiegoś "nieszczęśnika" z różnych powodów.
Stąd mój przytyk do "rodziny".
Zdaje się że napisałem : Hilton potrafi bronić się sama ,czy to takie trudne do zrozumienia?

Czy jeszcze czegoś nie ogarniasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
549 Postów
Grzegorz K
(Grzes203)
Wyjadacz
Jak już grzebiecie w śmietniku to chociaż butelkami nie stukajcie.
Cisza nocna jest cholera!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Grzes203 napisał:
Jak już grzebiecie w śmietniku to chociaż butelkami nie stukajcie.
Cisza nocna jest cholera!


Grzes "ales ty glupi" !! W norweskich smietnikach nie ma butelek, zostaly dawno spieniezone przez ucisnionych rodakow .

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Ja tam swojej na razie nie sprzedaj, póki nie opróżniona. sie przyglądam co wy tu za wyrzuty sobie robicie, macie może jakieś odpadki, bo zgłodniałem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
retier1 napisał:
Więc krótko :

napisala ze jestem glupia i ze dorabiam na promach w porcie - w domysle ze sie puszczam, to juz cie nie zabolalo? To nie jest powod do usuniecia wedlug ciebie?

między innymi z tego powodu był mój post do ulva,jeśli jeszcze do tej pory tego nie zauważyłaś.

Pamięć masz dobrą więc pewnie pamiętasz że zawsze wojowałem z tobą i innymi o te słowa.

Druga sprawa.

Kilka razy już wytykałem nie jednemu to grupowe atakowanie jakiegoś "nieszczęśnika" z różnych powodów.
Stąd mój przytyk do "rodziny".
Zdaje się że napisałem : Hilton potrafi bronić się sama ,czy to takie trudne do zrozumienia?

Czy jeszcze czegoś nie ogarniasz



widze ze to ty nie ograniasz, po co sie wpieprzasz w nie swoje sprawy? dyskusja ciebie nie dotyczyla, wiec po co sie wypowiadasz?
prosil cie ktos o zdanie?
chcesz sobie nabic postow zaloz watek i pisz, a jak jestes nie proszony to sie nie odzywaj,
za przeproszeniem, gowno cie powinno obchodzic kto z kim i jak, zazdroscisz czy co ze ludzie sie przyjaznia?

a jak bede chcial to i Ulva nazwe bratem, go... ci do tego....
co za typ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Zuzu napisał:
Ja tam swojej na razie nie sprzedaj, póki nie opróżniona. sie przyglądam co wy tu za wyrzuty sobie robicie, macie może jakieś odpadki, bo zgłodniałem?

hmm mam pizze tygodniowa i resztki kebaba, kcesz ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Grzes203 napisał:
Jak już grzebiecie w śmietniku to chociaż butelkami nie stukajcie.
Cisza nocna jest cholera!


kurde, kasy nie dostalem za robote wiec musze w smietniku pogrzebac ..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Mogę się tylko domyślać Luba że ubodło cię moje stwierdzenie odnośnie polskiej inteligencji.
Kłótnia dotyczy konkretnych osób. Więc skąd twoja reakcja?

Co do twojego posta Zuzu. Powiedziałem co powiedziałem,i nie potrzebuję żadnych argumentów do tego.
Może i jesteś na szczycie tej piramidy,więc wytłumacz takiemu na samym dole, kto z tej piramidy rządzi tą Polską i kto ją rozwala od zawsze? Ja i tacy jak ja,czy też ci nad nami?

Mogę się domyślać tylko Sethur że chodzi ci o tę znikającą postać w tle,jednak nie mam głosu na filmiku więc nie skomentuję.

Uprawiasz piękną retorykę Fiona66 , w stylu swojej sympati politycznej tz. pisu,z uśmieszkiem niewinnego dziecka. Może i masz klasę i twoi znajomi,pytanie w czym?
Zdaje się że gabriel to określił. Twój sarkazm i ukryte szpile nie ruszają mnie, z wiadomych powodów.

W przeciwieństwie do ciebie Hilton,nie mam potrzeby przyszpilania kogokolwiek w celu dowartościowania się lub leczenia jakichkolwiek kompleksów. Także ćwiczenia w tym kierunku zaproponuj innym. Od momentu jak Dino wstawił temat o szkolnictwie,cały czas mi ubliżasz.
Więc się pytam,gdzie jest moderator ? Jak to nazwać?
Co do odwracania kota ogonem.
Mogę się co najwyżej zamotać,jak to ktoś raczył zauważyć.
Na więcej jestem przecież za głupi,czyż nie?

Na tym kończę swoją kłótnię z adwersarzami,bez względu na komentarze.
Przy okazji spokojnych świąt życzę a w nowym roku mniej takich retierów czy retlerków,co to próbują gryźć a zębów im brak .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok