Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
3 Posty
lukasz zalewski
(lukasz75)
Wiking
Szukam pracy w Bergen.Układam glazure,bardzo dokładnie,szybko i profesjonalnie.Wymieniam również okna oraz drzwi,kladę płyty gips-karton oraz zajmuję się hydrauliką.Mam ponda 15 lat doświadczenia jako glazurnik i w pracach ogólnobudowlanych.Nie piję,jestem punktualny,można na mnie zawsze polegać.Jestem uczciwy.Mój telefon 0048 886150900

>

> pozdrawiam Arkadiusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
orime
(orime)
Nowicjusz
Mam na dole łazienkę z prysznicem. Kiedy ktoś u nas nocuje to z niego korzysta (a mamy dwie osoby w rodzinie poruszające się z kulą) Ja używam do przepłukania wiadra, koszy, kwiatów. Od pół roku myje tam również psu łapy.
Można też zrobić wannę z parawanem. Miałam taką w mieszkaniu. Mąż i ja korzystalismy codziennie z możliwości wzięcia prysznica bardziej niz z kąpieli w wannie.

Jeśli zastanawialibyście się jakiej firmy armaturę i ceramikę kupić, polecam zerknać sobie do Sanplast: www.firmbook.eu/sanplast
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
156 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
A jaki może być mniej więcej koszt remontu łazienki? Czy ktoś ostatnio zlecał taki remont?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-5  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
orime
(orime)
Nowicjusz
To wszystko zależy od tego co jest do zrobienia. Każda łazienka jest inna. Były małe łazienki a dużo narożników półeczek to wiadomo że czasowo i finansowo będzie drożej. Teraz łazienkę wycenia się od całości a nie od metra 2.
Dobrze jest nie oszczędzać na wyposażeniu:
www.outsourcer.pl/wizytowka/sanplast
Od siebie polecam armaturę i ceramikę od Sanplast.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok