Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Radoslaw O Jan Maryjan Zbigniew Karpinski mart enty Ma Go N O Dariusz Krzysztof Sarpis Dunk Riggman (3050 niezalogowanych)
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...zacznijcie zglaszac moderatorowi forum tego typu masowe trollowanie..
...szarpac sie po sadach z kims takim nie ma sensu
...jakkolwiek uwazam, ze to ogloszenie parkingowe oraz o prace jest tylko przyczynkiem do istnienia na forum...
Ps. ilez to juz razy zmienial chlop nicka...dajta mu juz spokoj ...albo on nam niech da...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
bojfraoszlo napisał:
...zacznijcie zglaszac moderatorowi forum tego typu masowe trollowanie..
...szarpac sie po sadach z kims takim nie ma sensu
...jakkolwiek uwazam, ze to ogloszenie parkingowe oraz o prace jest tylko przyczynkiem do istnienia na forum...
Ps. ilez to juz razy zmienial chlop nicka...dajta mu juz spokoj ...albo on nam niech da...


on nie da
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bg38 napisał:
hei, daj spokój Riggmann, temu facetowi to nawet nikt kawałka podłogi ani nawet podwórka nie wynajmie.. to starszy , sfrustrowany człowiek, bez rodziny, domu, przyjaciół, sam jak palec, z bardzo ograniczonymi finansami. Wkurzające jest to ciągle obrażanie, rzucanie mięsem i epitetami na forum, które jest nie tylko dla dorosłych, czytają to przecież dzieci i młodzież. Dlatego czas położyć temu kres. Na razie zbieram materiał dowodowy, kopiuję gościa wypowiedzi tego typu jak wyżej i wszystko dostanie adwokat w Polsce jak tam będę. Dodatkowo wszystko tłumaczę na norweski. Czas aby \"Moja Norwegia\" się obudziła i zaczęła reagować na tego typu wypowiedzi. Tu w Norwegii nie wykluczam zawiadomienia na Policji stąd też tłumaczenie na norweski. Jeśli facet się nie opanuje. Pozdrawiam. MASZ słuszną rację!.
ZBIERAJ DOWODY! na wasz wspólny nieudolny mobbing.
Nawet z tego lekarskiego tematu, ROBICIE FORUMOWE SZAMBO zaśmiecając go durnymi uwagami, które nie mają nic wspólnego z tematem i moją konstruktywną wypowiedzią.

Policja tak polska jak i norweska od spraw internetowego mobbingu tylko czeka na wasze
samo zgłoszenie.
Ponieważ wasze nieuzasadnione ataki w moją stronę, są klasycznym dowodem na wasze internetowe przestępstwo na tym forum i tyle.
W każdej waszej wypowiedzi, zieje nieuzasadniona NIENAWIŚĆ I CHEĆ DOKOPANIA.
Do dzieła nieudolni hejterzy.
Z niecierpliwością czekam na oficjalne wezwanie tak polskiej jak i norweskiej policji obyczajowej.
TYLKO ZBIERAJĄC DOWODY nie zapomnijcie iż w internecie NIC NIE GINIE, RAZ NAPISANE i żadna manipulacja danym tekstem nie przynosi zakładanego skutku prawnego o ile dany tekst został sfałszowany.
POWODZENIA nieudolni KONFIDENCI
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bg38 napisał:
hei, daj spokój Riggmann, temu facetowi to nawet nikt kawałka podłogi ani nawet podwórka nie wynajmie.. to starszy , sfrustrowany człowiek, bez rodziny, domu, przyjaciół, sam jak palec, z bardzo ograniczonymi finansami. Wkurzające jest to ciągle obrażanie, rzucanie mięsem i epitetami na forum, które jest nie tylko dla dorosłych, czytają to przecież dzieci i młodzież. Dlatego czas położyć temu kres. Na razie zbieram materiał dowodowy, kopiuję gościa wypowiedzi tego typu jak wyżej i wszystko dostanie adwokat w Polsce jak tam będę. Dodatkowo wszystko tłumaczę na norweski. Czas aby \\\"Moja Norwegia\\\" się obudziła i zaczęła reagować na tego typu wypowiedzi. Tu w Norwegii nie wykluczam zawiadomienia na Policji stąd też tłumaczenie na norweski. Jeśli facet się nie opanuje. Pozdrawiam. MASZ słuszną rację!.
ZBIERAJ DOWODY! na wasz wspólny nieudolny mobbing.
Nawet z tego lekarskiego tematu, ROBICIE FORUMOWE SZAMBO zaśmiecając go durnymi uwagami, które nie mają nic wspólnego z tematem i moją konstruktywną wypowiedzią.

Policja tak polska jak i norweska od spraw internetowego mobbingu tylko czeka na wasze
samo zgłoszenie.
Ponieważ wasze nieuzasadnione ataki w moją stronę, są klasycznym dowodem na wasze internetowe przestępstwo na tym forum i tyle.
W każdej waszej wypowiedzi, zieje nieuzasadniona NIENAWIŚĆ I CHEĆ DOKOPANIA.
Do dzieła nieudolni hejterzy.
Z niecierpliwością czekam na oficjalne wezwanie tak polskiej jak i norweskiej policji obyczajowej.
TYLKO ZBIERAJĄC DOWODY nie zapomnijcie iż w internecie NIC NIE GINIE, RAZ NAPISANE i żadna manipulacja danym tekstem nie przynosi zakładanego skutku prawnego o ile dany tekst został sfałszowany.
POWODZENIA nieudolni KONFIDENCI
.


Czy Ty masz tu jakas misje trolowac kazdy temat ?? Zebys jeszcze cos soba reprezentowal a Ty w jednych tematach zebzesz o prace i jakis parking bo jestes nieudolny zyciowo a w drugich doradzasz ludziom jak jakas wyrocznia wszewwiedzaca. Ja mysle ze moderator tego portalu powinien podziekowac Ci blokujac Ci dostep do tego portalu bo jestes jak wrzod na D
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Dunk napisał:
Witam. Może ktoś będzie się orientować. Jeśli podjąbym konsultację oraz leczenie z polskim lekarzem online to jak mogę wykupić receptę? Czy muszę jechać specjalnie do Polski, żeby to zrobić ? Jeśli tak to mogę bez problemu to przewieźć w samolocie/samochodzie ? A może istnieje jakaś możliwość wykupu takiej recepty w Norwegii ?
Pozdrawiam.


Jeżeli są to silne antybiotyki typu Tramal

Tramal nie jest antybiotykiem!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok