Raport Twoich kredytów

Eff.14,9%, 65000kr, 5 år, kost 28730kr, Tot. 93730kr

Pobierz

Jak radzić sobie z bezsennością - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Jan Maryjan Zbigniew Karpinski mart enty jan usz boj fra oszlo Kamila Gwiazdowska Riggman Mizio ….. (211 niezalogowanych)
44 Posty
Kamila Gwiazdowska
(KamilaGwiazdowska)
Nowicjusz
Od kiedy mąż pracuje za granicą choruję na bezsenność. Zasypianie zajmuje mi 5 godzin. Wczoraj zasnęłam o 5 rano. Jest coraz gorzej.
Jak radzicie sobie z rozłąka? U mnie już chyba tylko leki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-11  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Nowicjusz
Chciałam zaznaczyć, że często bezsenność wynika z niepokoju I innych przyczyn. Niekoniecznie musi to być tylko wyjazd męża. Również polecam medytacje, magnez godzinę przed porą spania i wyłączenie Wifi na noc- mi naprawdę pomoglo!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-11  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Megip
(Megip)
Nowicjusz
KamilaGwiazdowska napisał:
Od kiedy mąż pracuje za granicą choruję na bezsenność. Zasypianie zajmuje mi 5 godzin. Wczoraj zasnęłam o 5 rano. Jest coraz gorzej.

Oj dziewczyno... I będzie coraz gorzej... Masz dysocjacyjne zaburzenia świadomości. I to nie jest już nawet śmieszne, to co tu wyprawiasz... Ważne jest, abyś na tym etapie skierowała się do specjalisty (psychiatry lub psychologa). On postawi diagnozę i rozpocznie skuteczne leczenie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
2958 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo) Online
Maniak
Megip napisał:
KamilaGwiazdowska napisał:

Oj dziewczyno... I będzie coraz gorzej... Masz dysocjacyjne zaburzenia świadomości. I to nie jest już nawet śmieszne, to co tu wyprawiasz... Ważne jest, abyś na tym etapie skierowała się do specjalisty (psychiatry lub psychologa). On postawi diagnozę i rozpocznie skuteczne leczenie...

...trudno ocenic czy to dziewczyna czy zwykly...internetowy bot...
...to cos jest obecne prawdopodobnie na wielu forach...
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj

Facebook Messenger YouTube Instagram