Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jakie środki przeciwbólowe - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Jan Maryjan Lily Liliana Joanna Kuchnicka mart enty Angelika Mojak kmg gz nienia tedimakuch Jurek Maliszewski (1994 niezalogowanych)
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Witam... Mam pytanie a raczej prosbe bo moze ktoś z was sie z tym spotkał... Chodzi o mojego przyjaciela. Od kilku lat cierpi na bóle kręgosłupa, objawia się to tym ze dretwieja mu ręce, nogi, czasami jakby ktos mu szpilki w głowę wbijal, taki niespodziewany przeszywajacy ból niektorych części ciała, nieraz jak to mowi chce tylek urwac, lezec nie moze, spać tez nie lekarze dopatrzyli sie tylko tyle ze ma jakis ucisk na dolne kregi ale co konkretnie mu jest to sami nie wiedza, powiedzieli mu tyle ze musi nauczyć sie z tym bólem żyć bo na to lekarstwa nie ma, bierze tylko przeciwbólowe i chodzi na rehabilitacje po ktorej czuje sie jeszcze gorzej, nie moze normalnie funkcjonowac, pracowac i dźwigać... Jaka kolwiek wizyta u lekarza jest kierowana do psychiatry bo jak to.... Młody facet i jak moze go boleć. Najgorzej to ucisk na głowę i zawroty, i na dolna część kręgosłupa..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
To wszystko prawda. A ja polecam porządny materac! Miałam takie same problemy przez kilka lat... i wózek inwalidzki przed oczami... nie pomagały rehabilitacje ani leki, kręgarz pomagał na chwile... wszystko się skończyło jak zmieniłam materac, na twardy!

Z tych nowoczesnych terapii, polecam terapię medyczną marihuaną. Daje dobre rezultaty i na pewno jest bezpieczniejsza niż leczenie lekami przeciwbólowymi które maja wiele negatywnych skutków uboczych.
centrum-mk.pl/wplyw-marihuany-na-organiz...y-i-minusy-marihuany

Na stronie wiecej o zaletach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
trzeba isc do polskiego lekarza a nie na forum szukac jak Polski Jansz pomocy w internecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Początkujący
Dobrze jest również wykluczyć czynniki, które mogą indukować ataki migreny. U mnie są to
Czekolada, kakao, sery żółte, dojrzewające, pleśniowe, piwo, wino, w ogóle alkohol, orzechy, intensywne chemiczne zapachy, czasem nawet lody czy budynie. Często siedzenie zbyt blisko telewizora.

Jesli nie pomaga nic domowego, polecam wziąć po prostu jakaś mocniejszą tabletkę na migrenę.NIe ma sensu męczyć się dla zasady www.aptekagalen.pl/bol-glowy-migrena
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok