Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Porady prawne dotyczące kwarantanny - Norwegia

Czytali temat:
karol kowalski magdalena kowalska Jerzy Marciszewski Zbigniew Karpinski mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK Kasia K pawelkorba korba Agata Agata Onty_Ja_Gabriel_3. lukas852b Dariusz Wasyluk norgebeet Pippa (3040 niezalogowanych)
5 Postów
norgebeet
(norgebeet)
Wiking
Poszukuję polskojęzycznego prawnika w Norwegii, najlepiej Bergen i okolice.
Noszę się z zamiarem zaskarżenia obecnych przepisów dotyczących obostrzeń sanitarnych jako niekonstytucyjnych. Brak mi wiedzy nt. ustawodawstwa norweskiego, ale czytałem, że Islandia i Finlandia zrezygnowały z wielu obostrzeń jako niekonstytucyjne. Świadomy jestem kosztów, ale uważam, że jeśli nic nie będziemy robić, to zgnoją nas do reszty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
norgebeet napisał:
Poszukuję polskojęzycznego prawnika w Norwegii, najlepiej Bergen i okolice.
Noszę się z zamiarem zaskarżenia obecnych przepisów dotyczących obostrzeń sanitarnych jako niekonstytucyjnych. Brak mi wiedzy nt. ustawodawstwa norweskiego, ale czytałem, że Islandia i Finlandia zrezygnowały z wielu obostrzeń jako niekonstytucyjne. Świadomy jestem kosztów, ale uważam, że jeśli nic nie będziemy robić, to zgnoją nas do reszty.
Moim nieskromnym zdaniem to jak za bardzo wyjdziesz przed szereg, to prędzej dostaniesz dożywotni deport pod byle jakim Konstytucyjnym pretekstem z Norge, niż ty i twoi Prawnicy coś bzdurnego wskórają w tym Królestwie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
norgebeet napisał:
Poszukuję polskojęzycznego prawnika w Norwegii, najlepiej Bergen i okolice.
Noszę się z zamiarem zaskarżenia obecnych przepisów dotyczących obostrzeń sanitarnych jako niekonstytucyjnych. Brak mi wiedzy nt. ustawodawstwa norweskiego, ale czytałem, że Islandia i Finlandia zrezygnowały z wielu obostrzeń jako niekonstytucyjne. Świadomy jestem kosztów, ale uważam, że jeśli nic nie będziemy robić, to zgnoją nas do reszty.



...buhahuhahbauhajuhaha
...dobre ....siedzisz w hotelu na kwarantannie?...
...pewnie nie ma co pić już w tym hotelu,więc masz delirium...
...nie ściemniaj...nawet konsul w twojej sprawie nic nie wskóra.. a ty nawet nie masz na konsultacje adwokackie...
...siedż tam gdzie siedzisz i czekaj na polepszenie sytuacji!
...czy przestrzegasz obostrzeń,dezynfekcji nosisz maske,dezynfekc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bojfraoszlo napisał:...buhahuhahbauhajuhaha
...dobre ....siedzisz w hotelu na kwarantannie?...
...pewnie nie ma co pić już w tym hotelu,więc masz delirium...
...nie ściemniaj...nawet konsul w twojej sprawie nic nie wskóra.. a ty nawet nie masz na konsultacje adwokackie...
...siedż tam gdzie siedzisz i czekaj na polepszenie sytuacji!
...czy przestrzegasz obostrzeń,dezynfekcji nosisz maske,dezynfekc

Kurde, znowu nie zajrzałem na profil gościa/gościówy.
Facet/Facetka nadaje z okolic Bydgoszczy, a pieni się tak jakby siedział co najmniej w Molde.

Co do samych obostrzeń.
Wczoraj byłem w szpitalu w Oslo/ Lørenskog i personel rozdawał maseczki, nawet ja musiałem ją odebrać i założyć, a przecież miałem typową /kondonkę/.
Do tej pory, nikomu w tym szpitalu nie wadziła, a jeżdżę tam od początku tego roku prawie co tydzień i ten "komin" wystarczał w tym szpitalu.
Widocznie coś musi być niepisanego nie tak, skoro podnoszą standard obostrzeń.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bojfraoszlo napisał:...buhahuhahbauhajuhaha
...dobre ....siedzisz w hotelu na kwarantannie?...
...pewnie nie ma co pić już w tym hotelu,więc masz delirium...
...nie ściemniaj...nawet konsul w twojej sprawie nic nie wskóra.. a ty nawet nie masz na konsultacje adwokackie...
...siedż tam gdzie siedzisz i czekaj na polepszenie sytuacji!
...czy przestrzegasz obostrzeń,dezynfekcji nosisz maske,dezynfekc

Kurde, znowu nie zajrzałem na profil gościa/gościówy.
Facet/Facetka nadaje z okolic Bydgoszczy, a pieni się tak jakby siedział co najmniej w Molde.
Co do samych obostrzeń.
Wczoraj byłem w szpitalu w Oslo/ Lørenskog i personel rozdawał maseczki, nawet ja musiałem ją odebrać i założyć, a przecież miałem typową /kondonkę/.
Do tej pory, nikomu w tym szpitalu nie wadziła, a jeżdżę tam od początku tego roku prawie co tydzień i ten \"komin\" wystarczał w tym szpitalu.
Widocznie coś musi być niepisanego nie tak, skoro podnoszą standard obostrzeń.



....może być ,ze coš planują
...maski rozdają z prostego powodu ,żeby na 100%była sterylna...roznie to bywa przecież ...świeża nie świeża ..trudno stwierdzić.
...to tak jak w szpitalu podczas operacji np..jeżeli lekarz ,chirurg dotknie maskę nawet gumowymi rękawiczkami..to powinna być natychmiast zmieniona na nową...procedury....
..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
norgebeet
(norgebeet)
Wiking
Pomogłeś, ale nie wypowiadaj się więcej, bo to niczego nowego nie wnosi, poza ogólnie pojętym pojęciem Polaka w Norwegii. Śpij i śnij nadal o powrocie do poprzednich czasów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
norgebeet napisał:
Pomogłeś, ale nie wypowiadaj się więcej, bo to niczego nowego nie wnosi, poza ogólnie pojętym pojęciem Polaka w Norwegii. Śpij i śnij nadal o powrocie do poprzednich czasów. Cwaniaczku z Bydgoszczy, jeżeli masz problem na tym forum to spadaj i nadawaj tam gdzie możesz niewygodne posty blokować, lub zgłoś tej administracji by kasowała niewygodne dla ciebie odpowiedzi.
Inaczej siedź cicho i cierpliwie czytaj, tu żaden adwokacina od wiruskaświruska tobie nie pomoże.
A możesz ten temat również skasować, to taki czerwony ołówek na dole po lewej stronie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
norgebeet
(norgebeet)
Wiking
Miałem zamiar olać tę wiadomość, bo wiadomo, niezrealizowanych buców jest pełna masa. Pomyślałem sobie jednak, że podejmę "wyzwanie" i wymienię parę postów z troglodytą, istotą która potrafi jedynie komuś umniejszać. Noo, jedziesz wacek, twoja kolej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
norgebeet napisał:
Miałem zamiar olać tę wiadomość, bo wiadomo, niezrealizowanych buców jest pełna masa. Pomyślałem sobie jednak, że podejmę \"wyzwanie\" i wymienię parę postów z troglodytą, istotą która potrafi jedynie komuś umniejszać. Noo, jedziesz wacek, twoja kolej.
Coś we tej tfojej wypocinie jest.
Zadałeś pytanie ja nieopatrznie odpowiedziałem i tyle.
Ty jak widać niezadowolony, zaczynasz jechać personalnie, a to przeważnie jak u kija, ma dwa końce, dlatego też polaczkowa chryja i pyskówka gotowa.
Ja siedzę przy kompie bez mała 24/na dobę i taka szarpaczka to swoisty przerywnik rozrywkowy.
Ot i tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
norgebeet
(norgebeet)
Wiking
Jesteś śmieszny/żałosny, jak można nieopatrznie odpowiedzieć? Nie masz nic do powiedzenia konstruktywnego to się po prostu nie odzywaj. Jak widać czasami psa łatwiej nauczyć pewnych rzeczy aniżeli tzw ludzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok