Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
karol kowalski magdalena kowalska Jerzy Marciszewski Zbigniew Karpinski mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK Kasia K pawelkorba korba Agata Agata Onty_Ja_Gabriel_3. lukas852b Dariusz Wasyluk norgebeet Pippa (3094 niezalogowanych)
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
norgebeet napisał:
Jesteś śmieszny/żałosny, jak można nieopatrznie odpowiedzieć? Nie masz nic do powiedzenia konstruktywnego to się po prostu nie odzywaj. Jak widać czasami psa łatwiej nauczyć pewnych rzeczy aniżeli tzw ludzi.


...tobie też niewiele brakuje...
...wygłupiłeś się z tym skarżeniem Norwegii..a tym bardziej co do niezgodności z konstytucją...pan nobody przeciwko Królestwu Norwegii...buhahuhajushas
...Ps.. rozlicz proboszcza z ostatniej kolędy ...a potem z z pretensjami do Króla...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
norgebeet napisał:
Jesteś śmieszny/żałosny, jak można nieopatrznie odpowiedzieć? Nie masz nic do powiedzenia konstruktywnego to się po prostu nie odzywaj. Jak widać czasami psa łatwiej nauczyć pewnych rzeczy aniżeli tzw ludzi.
Na tym forumie wszystko jest możliwe, ot po prostu przed odpowiedzią nie zajrzałem standardowo na twój profil.
Wtedy bym nie odpisywał, lub całkiem co innego bym napisał.
Zakładałem, że "siedzisz" w Norge i masz problemy z administracją, dlatego moje wypociny były w tym przypadku z mojego punktu widzenia nieopatrzne. Co zresztą potwierdza twoja reakcja oraz twoje wypowiedzi.
Żegnam śniegowo choć słonecznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
...Ps.. rozlicz proboszcza z ostatniej kolędy ...a potem z z pretensjami do Króla...

Dobre masz prywatnego słownego plusa.
Gostek nie jest w stanie rozliczyć swojego proboszcza, ponieważ ten umieścił by go na czarnej liście swoich ciemnych owieczek, z łaciny zwanych parafianin, a ze polskiego, ciemny głupi parobek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok