Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Armatura do łazienki - Norwegia

Czytali temat:
mart enty Kasia K Angelika Mojak Adamwp Onty_Ja_Gabriel_3. kmg gz (1364 niezalogowanych)
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Armatura do łazienki (wszystko tj. do umywalki, wanny, prysznica) - jaką firmę polecacie, tak by było to trwałe ale nie za kupę pieniędzy (czyli półka taka średnia/średnia+).
Chcę uniknąć ewentualnych awarii i ścierania powierzchni przy użytkowaniu - a jak już się zepsuje by nie było problemu z serwisem.
Kojarzę firmy takie jak KFA, Deante, Laveo, ale nie mam pojęcia czy warto w nie iść.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Angela22 napisał:
Armatura do łazienki (wszystko tj. do umywalki, wanny, prysznica) - jaką firmę polecacie, tak by było to trwałe ale nie za kupę pieniędzy (czyli półka taka średnia/średnia+).
Chcę uniknąć ewentualnych awarii i ścierania powierzchni przy użytkowaniu - a jak już się zepsuje by nie było problemu z serwisem.
Kojarzę firmy takie jak KFA, Deante, Laveo, ale nie mam pojęcia czy warto w nie iść.


My mamy Deante i jesteśmy zadowoleni. Armatura porządna, dobrze wykonana oraz wyglada w łązience również całkiem nieźle
Tak wiec nie załuję absolutnie, ze się zdecydowałam na tę firmę.

Największe wątpliwości miałam co do koloru bo mamy armaturę w kolorze czarnym. Wydawało mi się, ze będzie problematyczna w czyszczeniu, ale okazało się, ze nie było się czego obawiać. Nie jest taka trudna w doprowadzeniu do czystości.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Jaki jest sens samej sobie odpowiadać, czy ty masz jakieś urojenia lub roztrojenie jaźni?
A może ta durna administracja, płaci tobie za te wątpliwe tematy i zarazem bzdurne odpowiedzi.
Przecież mieszkasz gdzieś koło Chełma to co ciebie ciągnie na forum o Norge?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok