Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Dobry gabinet kosmetologiczny w Gdańsku - Norwegia

Czytali temat:
iksiński igrek mart enty Kasia K Angelika Mojak boj fra oszlo Kaja Metrowska niewnikajcie DOTTI Pablo33 Michal oslo no Alta Michal99 (1950 niezalogowanych)
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
KajaMetrowska napisał:
Co jakiś czas odwiedzam rodziców w Gdańsku i tak sobie pomyślałam, ze fajnie byłoby skorzystać w tym czasie z jakichś zabiegów na twarz. Doradzicie jakiś dobry gabinet kosmetologiczny w Gdańsku najlepiej?

Tutaj znajdziesz besokpolen.blogg.no/anbefalelsesverdige-steder-i-gdansk.html
Ale obecnie salony kosmetyczne i fryzjerskie są niestety pozamykane
Zgłoś wpis
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Chodziłam przez jakiś czas na zabiegi na twarz do Clinica Cosmetologica, dwa razy miałam tam Hifu ( jest to zabieg na skórę który ma na celu ujędrnienie i zmniejszenie zmarszczek, faktycznie efekty duże). Ogólnie fajny gabinet, w którym pracuje profesjonalna kadra. Na miejscu mają wiele zabiegów i powinni Ci cos dobrać indywidualnie. Konsultacje sa tam darmowe ( a przynajmniej były jak sama chodziłam na zabiegi). Tutaj masz ich stronkę clinicacosmetologica.pl/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Nie pożalujesz kiedy się tam zapiszesz, polecam Ci właśnie hifu bo miałam podobny problem, róznica w stanie mojej cery bardzo duża.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Nie tak drogo, aczkolwiek ceny są dopaowane do zabiegów, hifu raczej tanio nie wykonasz nigdzie Jeśli chodzi o mnie to cena zabiegów nigdy nie była dla mnie wyznacznikiem tego czy wybrać się do danego miejsca czy nie. Liczyła sie dla mnie bardziej fachowość zabiegów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok