Karta podatkowa w Norwegii na 2023

Zamów
Reklama

Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Badanie słuchu - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Kasia K Angelika Mojak Magdalen@ Karolina Zając Marcin Mielnicki Michal99 Natali78Li mirkas (1563 niezalogowanych)
118 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Początkujący
Czy ktoś moze miał badanie słuchu?
Jak takie badanie wyglada?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Nowicjusz
Angela22 napisał:
Czy ktoś moze miał badanie słuchu?
Jak takie badanie wyglada?

Wybierz się do protetyka słuchu. Takie badanie jest szybkie oraz bezbolesne. Najpierw może zbadać kanał słuchowy oraz bębenek przy pomocy specjalnego narzędzia (otoskopu), żeby sprawdzić, czy nie ma jakichś widocznych problemów. Później zbada Twój słuch. Potem wykonywana jest audiometria ( jest to badanie w specjalnie wyciszonym pomieszczeniu).
Ostatnio mój mąż sobie badał słuch, wykazało że ma zaburzenia słuchu w jednym uchu i prawodpodobnie w przyszłósci bedzie musiał nosić aparat słuchowy (obecnie jeszcze nie ma takiej potrzeby).
www.geers.pl/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Natali78Li
(Natali78Li)
Wiking
Dokładnie tak jak opisano powyżej - badanie słuchu jest bezbolesne, a dzięki nowoczesnej aparaturze pozwala na bardzo szybką i dokładną diagnozę. Oczywiście słuch jest na tyle specyficznym narządem, że niektóre dolegliwości mogą świadczyć o chwilowej drobnostce, a z drugiej strony, niemalże bezobjawowo może rozwijać się poważne schorzenie. Nie warto więc lekceważyć żadnych symptomów! Co do samego ubytku słuchu i szumów usznych, to moim zdaniem warto poczytać na ich temat www.signia-aparatysluchowe.pl/hearing-loss-and-tinnitus/ Chociażby informacje zamieszczone na powyższej stronie z pewnością pozwolą lepiej przygotować się do takiej wizyty,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram